Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz döntés erre a tápra...

Rossz döntés erre a tápra váltani?

Figyelt kérdés
Csirkeallergiás kutyusom van, eddig Brit Care Lamb&Rice hipoallergén tápot kapott, de szeretnék egy kicsit olcsóbbra váltani, persze nem mindenáron. A Brit Premium by Nature bárányos tápot néztem, viszont van benne dehidratált csirke (ami állítólag nem allergizál). Nagyon különbözne minőségben? Köszönöm! :)

2019. ápr. 5. 03:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve hidrolizált csirkehús :D
2019. ápr. 5. 03:59
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
A dehidratált csirke mióta nem allergizál egy csirke allergiás kutyánál???? Ez lénygében szárított csirke hús könyörgöm! A Premium jóval gyengébb minőség.
2019. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 23 ezres tap sem valt be. En nyersen etetek, koltsegesebb a fagyasztas szempontjabol, vagy veszek fagyaszto ladat vagy sajat fagyoba teszem, de akkor gyakrabban kell vasarolni.

Alapvetoen 10ezerbol meguszom 20 kilos kutyara havonta, de a hus beszerzese korulmenyes ha nem fovarosi vagy. En marhát, halat, nyulat es ozhust adok, de a szorhullas es vakarozas abba maradt.

2019. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Premium nem hipoallergén táp, tudomásom szerint ezt nem is állítja magáról. Mindegyikben van csirkehús. Én Brit P.-vel etetek, de ha a te kutyád allergiás, akkor szerintem neki spéci táp kell. Erre van a Brit Care. Szóval ha olcsóbb hipoallergén tápot keresel, akkor valami teljesen más márkát kell nézned, mert a Britből csak ez a kettő van. De, amúgy én úgy tudom a Brit Care még olcsónak számít ebben a kategóriában, bár annyira nem mélyedtem bele a témába, mert az én kutyáim nem allergiásak.
2019. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Brit Prémium nem hypoallargén.

Viszont van egy hypoallergén bárányos,garantáltan csirkementes táp:Happy&Fit Professional,olcsóbb mint a Brit Care,kicsit drágább mint a Brit Prémium.

Állateledelboltból vettem kimérőst, 980Ft volt 1kg.

De szerintem is adjál neki húst is.

2019. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!