Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rossz döntés oktatót váltani?

Rossz döntés oktatót váltani?

Figyelt kérdés
Az oktatóm ebben a hónapban megy nyaralni külföldre és sajnos ez a hónap kiesne nekem.Január óta vezetek és sajnos voltak kihagyások (vizsga,betegség,oktató nemért rá stb).Egyébként a vezetéssel nincs problémám(oktató szerint).Szerintetek nagyon nagy szívás lenne egy másik oktatóhoz mennem (megszokni egy másik kocsit stb)?

2018. júl. 5. 01:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy már csak két órát kellene levezetnem és mehetnék vizsgázni.
2018. júl. 5. 01:44
 2/10 anonim válasza:
100%
Én a helyedben megvárnám. Már összeszoktatok, lehet a következő még több órát akarna venni veled. Meg egy hónap már nem oszt, nem szoroz. :)
2018. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemrég hagytam ki 1 hónapot és vettem plusz órát.Most megint kihagyok 1hónapot ba..hatom az egészet,mert nemfog menni a vezetés(már elnézést,hogy ilyen trágár voltam).Mire meglenne a jogsim szeptember lenne (feltéve ha elsőre sikerülne).Egyébként köszönöm a válaszodat :)
2018. júl. 5. 03:29
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én váltottam oktatót, igaz a türelmetlensége miatt, rengeteg órát elpazaroltunk de jó megoldás volt a váltás. Ne hagyd hogy hónapok kimaradjanak. Hamar megszokod az újat és hamarabb fejlődsz ha nem marad ki egy hét sem.
2018. júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

nekem más jön le..ahelyett, hogy bejelentett volna vizsgára, elmegy nyaralni?

...pláne úgy, hogy már január óta nála vagy?


érdekes.


másik oktató úgy sem vállal el ebben az esetben. bár túl kellene esni a vizsgán mihamarabb.


szerintem.

2018. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elején heti 2x 2órát vezettem nála.Utána már csak heti 1x 2órát.Az első óránál szólt,hogy rengeteg embert oktat,ezért néha voltak 2 hét kihagyások.De mivel az összes oktató fullon volt\van ezért nem váltottam(meg jófej az oktatóm).Meg ugye voltak vizsgáim is,én sem mindig értem rá.1 hónapot kihagytam és vettem plusz órát.Az oktató mondta,hogy jobban vezetek mint előtte(vettem egy kocsit és gyakoroltam).Úgy beszéltük meg,hogy ezt a plusz 6 órát heti 1 órában fogjuk levezetni és mellette itthon gyakorlom.
2018. júl. 5. 06:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Más oktató úgysem vállalna el hogyha még veszek plusz órát?Mai nap feltétlen megkérdezem az irodán,hogy ilyen esetben mi a teendő(délután lesz nyitva).
2018. júl. 5. 06:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnád ezt az oktatóddal megbeszélni? Nem tudná mégis beszorítani az óráidat? Maga helyett nem tudna ajánlani valakit? Mit ajánl egyáltalán, gondolom tudja, hogy neked sűrgős lenne!
2018. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Január óta?? Július van....
2018. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Mi a garancia, hogy egy idegen oktató 2 óra múlva bejelent vizsgára?

Ezt a két óra vezetést még honnan veszed?


Látatlanban meg kár szidni az oktatót, azért mert nem csak egy tanulóval foglalkozik-a többinek is haladnia kell.

Meg -nagyon helyesen- a családjával is törődik!


Nem értem ezt a dolgot, minden héten van 3 oktató váltásos kérdés, ennyire fontos a jogsi?


Ja, kérdező, elárulok egy titkot, egy másik autón az a két óra, nem két óra lenne, mert nincs rutinod, nem tudnál egyszerre átállni.

Ha például megkapnád az én Audim, nem tudnál vele elindulni eleinte, mert nagyon magasan fog a kuplung és azonnal.

20-n plusz éves jogsival nekem is szoknom kellett.

2018. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!