Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pannon Malinois kennelről...

Pannon Malinois kennelről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Német avagy belga juhász kutyát szeretnék majd a közeljövőben vásárolni.

Németjuhászból sötét ordasat (black sable).Sokáig keresgéltem munkavonalú németjuhász kennel után de Magyarországon nem találtam csak olyat aminek az utolsó feljegyzésük 2006 és több nincsen.Külföldi kennelekben nem vagyok jártas.

Belga juhászból kennel van Salgótarjánban ami hozzám viszonylag közel van arról szeretnék véleményeket,tapasztalatokat.

Néztem jófogáson is hirdetnek és 20.000ft-ért adnak törzskönyves kölyköket.Nekem 20.000 kicsit kevésnek tűnik egy törzskönyves kutyának.De viszont a kölykök és a kutyáik is nagyon szépek.Nyáron majd ellátogatuk hozzájuk megnézni őket és beszélni velük.De addig is érdekelnek a tapasztalatok mert ha másnak nem vált be kell találnom másik kennelt.


[link]



2019. ápr. 6. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szépek a kutyáik és túl olcsó is...én nem vennék innen.
2019. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!