Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy rákos a kutyám?

Lehet, hogy rákos a kutyám?

Figyelt kérdés
Van 2 két éves puli szukám.Le van vágva a szőrük,és ahogy simogattam az egyiket éreztem egy dudort az oldalán,akkora mint egy mogyoró és olyan a tapintása mint,ha egy zsírcsomó lenne.De utána megnéztem a másik oldalát és ott is találtam egyet,de az borsószemnyi.Soványabb is kicsit ,mint a másik,de ennek soha nem tulajdonítottam jelentőséget,rendesen eszik és élénk.Jövőhéten viszem orvoshoz,de addig szeretnék valami tippet kapni mi lehet,mert tiszta ideg vagyok.Rák lehet?
2010. júl. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Puha, mozdithato a gob?
2010. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,ha hozzányúlok kicsit elmozdul és össze is nyomódik mint egy gennyzacskó.De ha elengedem visszaugrik a helyére.
2010. júl. 4. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el állatorvoshoz, itt csak találgatni tudunk. remélem nem lesz semmi komoly baj!! :)
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ciszta esetleg, de orvos mindenképp!
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! elso vagyok

Valoszinuleg zsirdaganat.

Ilyen elo fordul.

Az enyemnek is volt ketszer. (puli keverek)

Kivettek es nem lett semmi baj.

A rakos csomo altalaban kemeny!

2010. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Én is találtam ilyet a macskám egyik oldalán. Rohantam az orvoshoz. Megmutatta, hogy a másik oldalán is van, nyirokmirigynek hívják:)))

A rákos daganatot nem hiába hívják sejtburjánzásnak. Láttam, mikor az orvos kioperálta a kutyám emlőjéből. Kemény és olyan, mintha egy pici csomóból kezdene kinőni egy rakat másik. Leginkább egy karfiolhoz tudnám hasonlítani. Érezni is, hogy egyenetlen, szabálytalan. És kemény.

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszti a válaszokat! Valószínűleg pénteken viszem orvoshoz.
2010. júl. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!