Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fehér, tejföl állagú,...

Kutya fehér, tejföl állagú, büdös hüvelyváladéka. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 20 perce vettem észre a 11éves szuka westiemen, hogy a hüvelyén belül (nem teljesen belül hanem úgy, hogy kintről simán ki lehetett törölni onnan) fehér tejföl állagú büdös váladék van. Nagyon megijedtem, és nem szeretném, hogy bármi baja legyen.

#kutya #szuka #westie #büdös #fehér színű hüvelyváladék #tejföl állagú
2019. ápr. 14. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na? Sikerült elvinni?
2019. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na ma voltunk orvosnál. Igen, méhgyulladása van, de az orvos azt mondta, hogy nagyon korán vittük és így még lehet gyógyszerrel kezelni. Kapott 3 gyógyszert, 10 nap múlva megyünk vissza. Ha javult, akkor nem kell műtét. Ha nem, akkor kell. Elég erős gyógyszereket kapott, olyat, amitől még a németjuhász is meggyógyul elvileg. Úgyhogy nincs nagy esély arra, hogy a gyógyszerek nem segítenek. Szorítsatok!
2019. ápr. 15. 16:11
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindenképpen érdemes még most ivartalaníttatni, ha jó a rutinlaborja. Lehet, hogy ezt kikezelitek, de bármikor visszatérhet, és az életkor előrehaladtával csak nő a esélye, és 2-3 év múlva nem biztos hogy lehet altatni. A méhgyulladás halálos, nem éri meg kockáztatni.

Amúgy nemigen hallottam róla, hogy gyógyszerrel kezelnék

2019. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na sziasztok. Letelt a 10 nap, éppen ma, reggel vittük is vissza az orvoshoz, és azt mondta, hogy a gyógyszerek meggyógyították, viszont a cseppeket szednie kell még 10 napig, nehogy visszaessen. Szóval hivatalosan is jelentem: meggyógyult és újra makk egészséges.

Ui.: köszönjük a válaszaitokat!

2019. ápr. 25. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!