Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után megszűnik...

Ivartalanítás után megszűnik a jelölés?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy nem:/ Nem tudom hogy igaz-e.

2019. ápr. 16. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már berögzült a viselkedés, akkor nem. Ha még egészen új szokás, akkor lehet rá esély.
2019. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk "relatív későn" lett ivartalanítva és jelöl.
2019. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha még ivarérés előtt van és úgy ivartalanítják akkor nem fog jelölni?
2019. ápr. 16. 17:37
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nálunk fél évesen lett ivartalanítva és nem jelöl. Úgy pisil mint a nőstények.
2019. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felnőttként nem, kölyökként ivartalanítva van rá esély, hogy megszűnik.


De egyébként mi a bajod a jelöléssel? Ez szimpla nevelés kérdése, hogy hova és mikor jelölgethet. Miért kellett kan kutya, ha ezzel ilyen gondod van?

2019. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsen kan kutyám, majd lehet hogy lesz. Egyébként meg nincs vele bajom csak érdekelt..-.- Nem tudom miért kell mindig kötekedni.
2019. ápr. 17. 07:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár erről még mindig nagy vita van, a legjobb időpont az ivartalanításra épp az ivarérés után (de akkor gyorsan). A még be nem rögzült rossz szokások így letilthatók, de a szervezet már kellőképp kifejlődik. Egy fejlődő szervezet hormonháztartásába nem nagy ötlet belebombázni - nem véletlen, hogy a korai ivartalanítás Amerikából jön, a gazdi kényelme fontosabb...
2019. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy hallottam hogy 4-6 hónaposan az ideális mert akkor-mint említetted utolsó- még nincsenek berögzült rossz szokások.
2019. ápr. 17. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ez erősen kötődik a domináns viselkedéshez is.
2019. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg az is érdekelne hogy: ezen az oldalon sokat olvasom hogy a kan kutya akkor jelöl ha ő érzi magát a vezérnek. Ha a saját kertjébe jelöl (nem a házba) akkor is érvényes ez hogy ő érzi magát a vezérnek?
2019. ápr. 17. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!