Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkértem a családtagjaimat,...

Megkértem a családtagjaimat, hogy ne etessék szemét kajával a kutyámat (pl bundáskenyér stb) mert nem jó neki, és amúgy is fogynia kell, de rendszerint rajta kapom őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Adj nekik tápot és annyival kevesebbet adj a kutyának. Szerintem ez reálisabb, mint megváltoztatni egy másik ember viselkedését.
2019. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy mondta valaki, a család intelligenciájától függ, észérvekkel talán lehet hatni, vagy ha már etetik olyat adjanak neki, ami egészséges.

Az én anyósomra nem lehet hatni, szerinte a csokitól se lesz baja, meg hát szereti a kutya.

2019. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Én is vagyok így egy pár dologgal!Mondjuk pont nem a csokival hanem a banánnal!Tudom jól hogy nem jó neki de ha szereti miért ne kaphatna?Persze nem olyan gyakran de havi 1-2* szoktam neki adni 1-2karikát.Semmi baja szerencsére!(6éves)
2019. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

8-as:Nálunk is pont ez volt!Csontot folyton átdobta nekik, ráadásul ilyen módon etetve a kaján összemarakodtak.Mondtam, ha még egyszer bármit átdob, építek egy magas betonfalat a kerítés helyére.És megkértem, a maradékot gyűjtse össze, adja nekem, majd én odaadom nekik.Innentől ez volt, persze a maradék nagyrészt a kukába landolt.

Kérdező:ha 1-2 falat valamit kap a kutya, még nem lesz baja tőle.Értem én, dühítő, hogy nem akarod, mégis becsapnak.

2019. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!