Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya sétàltatàsa?

Kutya sétàltatàsa?

Figyelt kérdés

Mit birnèk csinàlni ,hogy a kutyàmat amikor elviszem sètàlni, ne fèljen minden egyes kapun tùli kutya ugatàstòl, vagy jàrművektől?

Ne üljön le, ne curikkoljon ,vagy ne akarjon kiugrani a hàmbòl/nyakörvből?


Akarom hogy kiegyensulyozottan sètàljon, fèlelem nèlkül.

Segitsetek, minden segitő vàlasznak nagyon örülnèk. Bunkò, szapulòsok lècci ne irjatok.



#kutya #kiskutya #sètàltatàs
2019. ápr. 20. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy viselkedés-szakértőt. Én Karay Zoltánt ajánlom.
2019. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2019. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 hònapos
2019. ápr. 20. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen kis besz..ri volt bár 3-4hónapos kora körül kezdtem sétáltatni. Ami használt: a kedvenc játéka (kötél labdával a végén) ahol láttam hogy fél pl egy kutya ugatásától a játékkal biztattam, mivel a játékát rágcsálta és úgy jött utánam pozitiv élménye volt és egy idő után nem félt az utcai élettől hanem pozitiv dologként kezelte. A hátránya hogy nem lett a játékáról leszoktatva és minden sétához visszük, új játék nem jó csak az agyon rágott csúfika. Már felnőtt és inkább a szagok érdeklik de azért néha még megrágja
2019. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A jàtèkot kipròbàlom, mèg valami esetleg?

Fèlek vele elmenni sètálni,mert fèlek hogy valahogy elszökik

2019. ápr. 20. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig vinni kell. Legyen nagyon éhes és segítsd jutalomfalattal. Vezesd hosszú pórázon és kicsit hagyd ott, hogy akarjon utánad menni. Egyenlőre vidd távolabb az ugatós kutyáktól, forgalmas utaktól.


Mennyit vitted eddig? Mennyire próbáltad szocializálni? Hogy reagálsz, ha megijed?Nyilván pocsék idegrendszere van, erre sokkal jobban oda kellett volna figyelned, amikor kiválasztottad. Honnan van?

2019. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!