Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebtartók? Mit tennétek ha...

Ebtartók? Mit tennétek ha sétáltatás közben, valaki megrúgná a kutyátokat? Persze nem erősen, egy kicsit hozzáérnének.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akárhányszor idekeveredek az állatok kategóriába, itt mindig lincshangulat van.


Határozottan rászólnék, hogy ne rugdossa kutyámat, aztán elmennék. Egyébként meg ilyen nem történhet, mert séta közben nem engedem mások közelébe. Sokan félnek a kutyától, vagy csak hirtelen mozdulatot tesznek és a kutya rosszul reagál, stb. Alapvető udvariasság és elővigyázatosság, hogy távol tartjuk a kutyát az idegenektől. És természetesen pórázon vezetjük, de remélem, ez evidens.

2019. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én se engedem rá másokra; én úgy értelmeztem a kérdést, hogy pl sétál szorosan mellettem pórázon valamelyik kutyusom vagy állunk a zebránál és valaki odabattyog mellém és focilabdának nézi a kutyusom.


Mondjuk úgy se fogadható el a megrugás, ha valaki odaengedi a kutyust, de akkor is lehet szólni, hogy "Kérem, tegye pórázra a kutyáját!".

2019. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
En meg belé rúgnék avval a felszólítással hogy "nem szeretnem az embereket"!
2019. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp a minap volt, hogy sétáltatás közben egy 3 éves forma kölyök egy szép nagy kővel a kezében megindult a kutyám felé. Tutira hozzá akarta vágni. Nyilván egy totyogót nem csapok le, így csak erélyesen rászóltam, hogy "ne bántsd a kutyust!". Anyuci meg annyit mondott, hogy "fiatal, nem tudja még". Hát mondom szép... szerintem egy 3 évesnek is tisztában kéne lennie azzal, hogy élőlényt nem bántunk!
2019. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszarúgnék azzal a mondattal hogy "nem szeretem az embereket"
2019. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se rajonkok az emberekért még se rúgdosom fel őket. Valószínű szépen higadtan közölném hogy évekóta dolgozom kereskedelembe, szóval ha belőle ilyen reakciót vált ki egy kutya akkor hadd mutasam ki én is milyen reakciót vált ki belőlem egy bunkó ember munkaidőn kivül
2019. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!