Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya farasztasa jatekkal,...

Kutya farasztasa jatekkal, udvaron?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem tenyleg veghezviheto, egyszeru jatekokat, amiket testi farasztasra tudok ugy csinalni, hogy ne kelljen nekem sokat szaladnom? Tudom, hogy fura kerdes. Sajnos nem tudok most futni, setalni pedig csak lassan, es nem minden nap :( Hogyan, mivel tudom potolni a 2 oras seta es futas hianyat egy par hetig?

A labdadobalast kb fel ora alatt megunja, most azt csinalom, hogy orankent kimegyek labdat dobalni, de ezt se tudom egesz nap, meg nem is akarom, mert ahhoz van szoktatva, hogy x ideig egyedul is talalja fel magat, elobb utobb ujra dolgozom majd, es nem akarom elolrol kezdeni vele az "elmegyek itthonrol, viseld el" jatekot.

Videok is johetnek, vagy barmi olyan otlet, amihez nekem nem kell sokat mozogni. Szivesen veszek is dolgokat, csak mondjatok, hogy mit :D


2019. ápr. 30. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire szeret más kutyákkal játszani? Ha igen, van a szomszédságban olyan kutya, aki szintén szeret és kijönnek a kutyáddal? Mert meg lehet próbálni, hogy beszélsz a gazdájával és összeengeditek játszani őket. Csak előtte végig kell gondolni, hogy ha mindkét kutya védi a területét a többitől, hogyan lehet minimalizálni a balhé valószínűségét.
2019. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, szeret. A haverja par utcaval lejjebb lakik, szerintem inkabb neki kellene hozzank jonnie, nekik alacsony a keritesuk..nem is rossz otlet.
2019. ápr. 30. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugj el dolgokat az udvarba és kerese meg vagy tanísd a tárgyak nevét pl előtte van a labda, póráz, etető tál és válasza ki a labdát ha jót választ jutalom ha már nagyon megy neki egy tárgy neve kerese meg ha eldugod, érdemes a tárgyak sorrendjét felcserélni vagy akár a kezedbe két külöm tárgy legyen és válassza ki amelyiket kéred. Az enyémet ezek a gyakorlatok szépen leszokták mentálisan fárasztani ami amúgy sokszor többet ér mint a fizikai fárasztás. Sétánál több km kell mire elfárad annyira hogy utána aludjon, esős napokon ezek a gyakorlatok agyban lefárasztják fél óra alatt annyira hogy utana nyugodtan lefeküdjön. Arra figyelni kell hogy mint a kisgyerekek hamar fáradnak és pár perc gondolkodáa után szünetett kell tartani, ha rosszat választ nem kell szidni csak ne legyen jutalom, ha láttod hogy már nem úgy pörög az agya dobáld neki a lasztit pihenés képpen.
2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress rá a puller sportra, amúgy meg tanítsd meg, hogy az udvaron található bokrokat, fákat kerülje meg és labdázás közben kérd tőle mindig más sorrendben.

Nem tudom, hogy milyen fajta vagy milyen vérmérsékletű, de lehet, hogy tetszene neki, ha egy fára felfüggesztenél egy harapópárnát, ő meg fogná. Eleinte úgy, hogy leérjen a lába, majd két lábon és a végén a levegőben csüngne rajta. https://www.youtube.com/watch?v=wXCRADT8zUs

2019. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ezek mind nagyon jok, koszonom szepen!

Kozepes testu, fiatal felnott szuka, ivartalanitott, van mozgasigenye, de nem az az oriasi, inkabb atlagosnak mondanam. Szeret futni es setalni, de latszik azert ahogy farad :)

2019. máj. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!