Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a játékkal?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]

A vásárlói visszajelzések elég pozitívnak tűnnek, és másoktól is hallottam, hogy jó, nem szedi szét a kutya, és a motivációt is fenntartja. Staffimnak szeretnék valami játékot, amit nem szed szét vagy nem un meg 5 perc alatt, mert pl. a labdázás egy negyed óra után már unalmas neki.

Mi a véleményetek?


2014. jún. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nincsen ilyenünk, de több kutyást is láttam már itt a környéken akinek ehhez hasonló van, és azzal játszik a kutyájával, akiket ismerek ők szeretik. bár én még nem fogtam ilyet a kezembe, nem tudom mennyire jó az anyaga olyan szinten, hogy a kutyád szét tudná-e rágni. de szerintem próbáld ki, biztos fog tetszeni neki :)
2014. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyevickie ***** válasza:
100%

Az én kutyusomnak nem ilyen márkájú van, csak egy nagyon hasonló, kb. ugyanígy néz ki. Már a második kutya nyűvi, több, mint 10 éve megvan. Szóval ha az "utánzat" ilyen jól bírja, akkor az igazi is valószínűleg fogja bírni a strapát.

A kutyám nagyon szereti. Szokott vele egyedül is dobálózni, de a legtöbbször hozza, hogy játsszak vele. Eldobom a karikát, gurul, pattog, kanyarog a földön, imádja kergetni, nem tud vele betelni. Ha meg elkapja, akkor még húzogatósat is lehet vele játszani. Jól lefárad vele a kutya, legalábbis az enyém. :)

Szerintem egyszerű, de nagyon jó játék! Esetleg ha félsz, hogy elunja, akkor játék után tedd el, így minden alkalommal, mikor előveszed újként fog neki örülni.

2014. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megrendelem, aztán meglátjuk milyen lesz. Ment a zöld pacsi.mindkettõtöknek.
2014. jún. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!