Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköltöztünk, hogy tudnánk...

Elköltöztünk, hogy tudnánk elhozni a közép termetű kutyusunkat (430km távolság)?

Figyelt kérdés

Még sosem ült autóban. Az apukám autója elég szűkös és félünk, hogyan fog viselkedni majd.

Nincs egyáltalán hordozója, fel sem bírnám emelni őt.

Milyen lehetőségek vannak?



2019. máj. 2. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Gyereketeket nem hagytátok ott?
2019. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azok akik 0%-ra értékelik a leghasznosabb választ, annak mi az álláspontjuk?
2019. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na az engem is érdekelne, mi volt rossz a válaszomban...
2019. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a gyerekük. És elhiheted, hogy nem szívesen hagytam ott, sőt nem akartam az ország másik végére se költözni. De nem maradhattam egyedül, víz, villany, áram pénz és kaja nélkül.

A testvérem barátjának a szülei vigyáznak rá, mindennap kap enni, inni és játszanak is vele.

Így nyugodt vagyok. De nekem is nagyon hiányzik és szeretnék vele lenni. De nem tudok mit tenni, a szüleim még nem tudtak helyet csinálni neki, mert kerítés sincs, csak nagyon nagy udvar. Hiába hisztizek úgy se fog gyorsabban menni, mert nagyon sok elintézni valójuk van.

Remélem minél hamarabb eljutassuk ide őt is.

Köszönöm a válaszaitokat! Fogok kérni árajánlatot, ha nem túl drága akkor szállító kocsival jön, ha meg túl drága, akkor valahogy megoldjuk hajnalban, amikor alszik. :)

2019. máj. 3. 00:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Basszus ennyire életképtelen embereket.


Vesztek egy méretének megfelelő boxot,berakjátok a csomagtartóba és kész.


Költözés van akkor ez már a muszáj kategória.


Nekem mindegy lenne akár egy 60 kg-os kutyát beszuszakolnék a kis suzukiba is.


Előtte egy nagy séta,hogy lefáradjon és kész. Lehet nyöszögni fog,kibirjátok ennyi..

2019. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!