Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát akkor is sikeresen...

Egy kutyát akkor is sikeresen lehet tanítani, ha nem mi vagyunk a falkavezérek?

Figyelt kérdés

Akkor is ugyanúgy megtanulja a trükköket?


köszi a válaszokat


2010. júl. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A kutya olyannak nem fog engedelmeskedni, akit nem tart falkavezérnek. Persze, lehetséges, hogy megtanulja az alap dolgokat, mint ül, áll, feküdj, de ha nem te vagy a falkavezér, nem fog engedelmeskedni, ha éppen úgy tartja kedve.
2010. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, ha eppen kedve van. Meg elo is adja, ha eppen kedve van.
2010. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszod! :)
2010. júl. 6. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Így ahogy előttem mondják, ha kedve van. Ha nem te vagy a falkavezér, de a kutya amúgy nagy kajás, és szeret tanulni, akkor meg tudod tanítani mindenféle dolgokra, de nem várhatod el tőle, hogy akkor is megcsinálja, ha van ott bármi, ami érdekesebb nálad. Tehát otthon, ha mondjuk az a két lehetősége van, hogy néz ki a fejéből, vagy veled tanul, nyilván inkább tanulni fog. De ha aközött kell választani, hogy rohangál a szagok után, a többi kutyával, vagy neked megcsinálja amit megtanítottál neki, akkor nem téged fog választani.
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Miért, ki a vezér? Hogy merül fel egyáltalán ilyen kérdés?

Ez kb. olyan lenne, hogy meg fog tanulni a gyerekem olvasni, ha k....ra nem akar iskolába járni, én meg hagyom, mert a fejemre nőtt.

2010. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!