Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13hetes Yorkimat vihetem...

13hetes Yorkimat vihetem kutyakozmetikushoz akkor is ha csak a körmét akarom levágatni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kapjuk meg az utolsó oltást!Mint láttam egy előző kérdésben csak oltások után lehet vinni a kicsit!Ez idáig okés.

A kiskutyus szőre tetszik így ahogy van azt nem szeretném levágatni (a tappancsánál és a fenekénél már megigazítottam)!DE a körme igen nagy és a gyerekeket kicsikarja vele!Ezt inkább szakemberre bíznám.

Na és a másik kérdésem..tudtok ajánlani Budapesten megbízható kutyakozmetikust ahol van ilyen lehetőség?

Köszönöm az érdemleges válaszokat!


2010. júl. 6. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm:)
2010. júl. 6. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:
elviheted, de nem olyan nagy ördöngősség egy yorkie körmét levágni, csak ne ficánkoljon. fontos, hogy a rózsaszín részbe nem szabad belevágni, mert az az eleven hús, és az egyrészt nagyon fáj, és vérzik is, ráadásul és elég nehezen gyógyul. Lehet kapni, kutyáknak való karomvágó csipeszt, ezzel nem olyan nehéz, ált. a nagyobb kutyáknak jobb ha elviszik, mert nekünk már volt egy Fila Brasileiro kutyunk, és őt be kellett nyugtatózni, mert annyira ficánkolt, és morgott.
2010. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szivesen, de szinte az összes válasz én voltam :)
2010. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!