Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak jó a heti 1 koplalónap?

Kutyáknak jó a heti 1 koplalónap?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Embernek sem jó a koplalós diéta túlsúly esetén, több mozgás, étrendmódosítás, embernél is, kutyánál is. Vannak diétás tápok, inkább azoknak nézz utána. A koplalónapról még én sem hallottam, de ma is tanultam valamit. :-)
2019. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk szokott lenni, de nme feltétlen heti egyszer, igazából nincs így naphoz kötve, ha nem eszik meg a kajájukat napközben akkor másnap nem kapnak, de olyankor ők sem jönnek sorbaállni reggel mint az összestöbbi napon.
2019. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még jó, hogy megkérdeztem, akkor nem koplaltatom túlsúlyosként.

2019. máj. 5. 21:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem német juhászom van, 5 éves lesz, naponta kétszer kap enni. A tenyésztő szintén nem ajánlotta a koplalónapot, valóban a farkas étkezési szokásaihoz vezetik vissza. Az állatorvos is a napi kétszeri etetést ajánlotta, hogy így egyszerre kevesebb kaja van a gyomrában, és ha etetés után még pihentetem is, kisebb az esélye a gyomorcsavarodásra. Mi reggel 6 körül etetjük, akkor még nem nagyon járnak az utcán, tehát nem ugrál fel, hogy ugasson, meg az esti séta után. Ezután úgyis beengedjük, és olyankor csak fekszik a matracán, pihen, alszik.
2019. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!