Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha tudnátok fajtatiszta,...

Krobika123 kérdése:

Ha tudnátok fajtatiszta, törzskönyvezett pekingi palotakutyát venni, megvennétek, ha az ára kb.150 ezer ft?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Mert az. Tk-es szaporítókról nem hallottál még? A tenyésztés nem a mennyiségről szól, hanem a minőségről! A normális, jó tenyésztők nem ugyan azt a kant rakják rá állandóan a szukára! Hanem mindig keresik a legjobban passzoló, legígéretesebb párosítást! És mennek fedeztetni ahhoz a kanhoz, akitől a legtöbbet remélik.


Az árakról pedig nem kell beszélned, jól ismerem. De ez ezzel jár.

2019. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj de nem. Ezek az összepréselt csontú, terméstetellenes fajták az emberi butaság következményei. Nagyon betegesek és törékenyek, persze lenne rá vevő, de nem egy biztos bevétel az szent.
2019. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Én egy lyukas garast se adnák értük.
2019. máj. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Ebből a pénzből én örökbe fogadnék 2-3 menhelyi kutyát, felét a menhelynek adnám kaja, féreghajtó, bolhairtó formájában, a maradékból aranyéletet biztosítanék a befogadottaknak.
2019. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
A pekingi palotakutyára szerintem nincs igény idehaza, ezért van belőlük hiány a szaporítóknál is. De nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek, ez csak én meglátásom.
2019. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Leginkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik vásárolnának ilyen fajtát! Köszönöm szépen és ne gazdálkodjatok az én pénzemmel
2019. máj. 9. 00:42
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyébként észrevettem hogy nincs sok ilyenfajta kiskutyus, se szaporítoknál, se tenyésztőknél, de sztem lenne rá azért igény megvásárolható áron, leginkább a yorkik, ill. a fr. bulldogok kiszorították őket, emlékszem még 2011 környékén nagyon ment a szaporítoknál, azért is van a menyhelyen egy rakatnyii lyenfajta kutya ott.
2019. máj. 9. 00:46
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ha belekezdtél beszélhetnénk privátban. Engem érdekelnének.

Egyébként internacionális oldalt csinálnál nekik hamarabb gazdára találnának és nagyobb lenne rájuk az igény.

2020. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!