Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó kutyatáp 6000ft/10 kg áron?

Olcsó kutyatáp 6000ft/10 kg áron?

Figyelt kérdés
Barátomat próbálom leszoktatni, hogy pedigrével meg hasonló vackokkal etesse a kutyáját.
2019. máj. 8. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Brit Premium, Dog chow.
2019. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Normális tápok nem 600/kg hanem 800/kg körül kezdődnek.
2019. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Brit Care tápot ajánlanám én is.
2019. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a jobb tápok drágák, én is taste of the wild-al etettem, de nem tudom meggyőzni. Max. 6000 Ft a keret, ami tényleg kevés :(
2019. máj. 8. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
800 Ft./kg alatt nincs. Ha ennyit nem tud rákölteni, akkor miért kellett kutyát vennie?
2019. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező arra volt kíváncsi, hogy milyen jó középkategóriás tápok vannak? Válaszoltam és nálam okosabb emberek is a Brit Care-t mondják a legjobbnak abban a kategóriában... Szóval adtam egy hasznos választ, amit szépen lepontoztatok. Nem értem, hogy egyes emberek miért ennyire nehéz felfogásúak.
2019. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Az én ismerősöm is így volt hogy ő nem szán rá több tízezret neki megfelel az olcsó is!Neki az orvor a Happy dog-ot ajánlotta!Azt mondta hogy az ilyen pedigree meg whiskas vackoktól jobb és az áruk meg nagyon hasonló!
2019. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos, hogy "nemtörődöm" emberről van szó. Ez csak egy feltételezés a korábbi hozzászóló részéről.

Lehetséges az is, hogy befogadott egy kutyát ( utcáról, menhelyről, olyan embertől, aki nem tudta/akarta tartani ), ezáltal jobb életkörülményeket biztosított neki. Ennyi a pénze, amit rá tud szánni. Van ilyen.

Persze, ez is csak egy elképzelés a részemről, de vannak, akik így fogadnak be kutyát. Megsajnálják, és befogadják.


Egyébként én is úgy gondolom, hogy minőségi eledellel kell etetni minden állatot. ( Nálam Real Nature van. )

2019. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Briantos esetleg? Nem egy prémium, de írnak róla jókat.
2019. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Multifit Farmer. Fressnapf saját márkája, viszonylag új termék, nem egy csúcskategória, de az árához képest rendben van, nincsenek benne káros anyagok. Vagy még a Brit Premium, ami árban hasonló, ezt rendelni is lehet.
2019. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!