Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bántani fogja a kutyám az új...

Bántani fogja a kutyám az új kiskutyát?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nőstény kutyusom, 10 éves, van neki egy kan kölyke, aki már 2 éves. Most ennek a nöstény kutyusomnak megint lett egy nőstény kölyke. Arra lennek kíváncsi, hogy a 2 éves kan kutyusom el e fogja viselni az új nőstény kutyust? Mert amióta lekölykezett a kutyam, azóta a kan kutya olyan furcsan viselkedik, morog a kicsire...
2010. júl. 6. 21:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
51%
sztem ne engedd hogy a kan a kicsi közelébe férkőzzön,lehet még kárt tenne benne:(
2010. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

A jó idegrendszerű, jól szocializált jól nevelt kutya, soha nem bánt kölyköket.


A te kutyád, te ismered, neked kell tudnod mennyire jól nevelt, jól szocializált, jó idegrendszerű.

2010. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalaníttatnád jobban elfogadná! Elég durva már az is, hogy 8 évesen szülni hagytad a kutyád, de hogy 10 évesen az már egyenesen elborzaszt....
2010. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
És hogyhogy mindig csak egy kölyök lett? A többi egy vödörben végezte?
2010. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kan kutyád az apja a kölyöknek.
2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

És csak nem a saját kölyke d*gta meg? Cukiii :) Éljen a felelős állattartás! Remélem a nőstény kölyköt is megd*gja majd a testvére! Ez az szaporítsátok csak! :)

Amúgy mg neveld meg a kutyáid és meg van oldva a probléma.

2010. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%
A 2 éves féltékenységből (vele már nem törődsz, csak a kicsivel) ki fogja végezni.
2010. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
67%
Hát tanuld meg nevelni azt a kis kan kutyust,és akkor 100% hogy nem lesz probléma:
2010. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Faluban lakok, óriási udvarunk van, ami be van kerítve. Fogalmam nincs, hogy lett kiskutyája, csak azt láttuk, hogy hízik a kutya, azt hittük, hogy csak a sok kajától. Egyszer csak lekölykezett. És nem vödörben végezték. Először mikor volt kutyája, akkor a többit elajándékoztam, most pedig csak 2 lett és egyik rögtön megdöglött magától. És tuti, hogy nem az előző kölykétől lett. De nem csodálkoznák, hogy beugrott a kerítésen egy kankutya, már szemtanuja voltam, hogy egy kistermetű kutya gond nélkül átugorta a 2 m kerítést. Én gondozom a kutyáimat, minden nap foglalkozok velük, engedelmesek, rendszeresen megfürdetem őket, be vannak oltva, fél évente látja őket állatorvos, házba meg nem engedem be őket, mert az meg nagyon undorító, még ha szobatiszta is...Köszönöm a lehordásokat, nem tudom mi rosszat kérdeztem, hogy így le kell engem hordani....és köszönöm a normalis válaszokat is.
2010. júl. 6. 22:15
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért kedves kérdező, mert a hozzád hasonlók miatt vannak tele a menhelyek! [link]
2010. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!