Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya száraz kajáját mivel...

Kutya száraz kajáját mivel dobhatom fel, hogy ne csapjam el a gyomrát?

Figyelt kérdés
Főtt kaja nincs, én is éhezek. Leginkább késztermékekre gondolok, de nem nedves konzervre.
2019. máj. 21. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
miért éhezel?
2019. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Poénnak szántam, úgy értettem, nem tudok neki főzni.
2019. máj. 21. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmivel. Tudom, hogy ez ellent mond a kérdésnek, de tényleg ne, semmi értelme.
2019. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Az enyémnek bejöttek az alutasakos nedves tápok, pici mennyiség, de a száraz tápra ráöntve feldobja, a kutyámnak csillog a szeme, ha érzi.

Kutyaszalámi esetleg, sonkadarabkák, virsli, nálunk az is sláger.

Jó lehet még a halolaj, de az enyém egy idő után megunta.

2019. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Olvasd el az értékeléseket:

[link]

2019. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell feldobni. Az a fontos, hogy megfelelő minőségű és tápanyag tartalmú tápot kapjon. A kutya nem ínyenc, és nem igényli a változatosságot és nem érdekli, hogy a kaja adagja izgalmas-e. A bolti jutalomfalatok összetétele általában nem előnyös a kutyának, csak üres kalória. A pénzt amit erre szánnál inkább minőségi tápra költsd.
2019. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A halolajat megpróbálom, pozitív kommenteket írtak róla, köszönöm a tippet. Tegnap ideges lettem, a fancsali pofája miatt, ezért nyomtam neki májkrémet, sonkát, nedveset is, maradék rizst, úgy benyomta fénylett a tál. :D
2019. máj. 22. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém is szívesebben megeszi a száraz tápot, ha van hozzá valami normális íz is, májkrém, halolaj... ha olyat kéne ennem, mint a kutyák száraztápja, egy idő után én is megunnám. Méghogy a kutyák nem ínyencek, akkor az enyém nem is kutya. :-D Ha jobban megeszi valamivel felízesítve, én nem vonom meg tőle ezt a kis pluszt. Elhízva nincs, mozog. Természetesen csak olyan kerüljön rá pluszban, ami nem okoz bajt nekik, de azért szerencsére van bőven válogatási lehetőség. Biztos, hogy vannak kutyák, akiknek nem kell semmi és natúran is behabzsolják a száraz tápot, az enyém nem ilyen, van, amikor megeszi natúran is, de nem mindig, és akár napokig is képes koplalni, ha megunja az étrendet. Éheztetni nem fogom, kistestű, nincs rajta annyi tartalék készlet, mint egy óriástestű kutyán.
2019. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó?


"ha olyat kéne ennem, mint a kutyák száraztápja, egy idő után én is megunnám."


Csakhogy te nem vagy kutya. Sok ember hajlamos élvezetből enni. A többi állat pusztán túlélési ösztönből eszik, és ez így van rendjén (az embereknél is így lenne).


"Méghogy a kutyák nem ínyencek, akkor az enyém nem is kutya."


De, valószínűleg kutya, csak enyhén el van rontva a nevelése.


"Biztos, hogy vannak kutyák, akiknek nem kell semmi és natúran is behabzsolják a száraz tápot, az enyém nem ilyen, van, amikor megeszi natúran is, de nem mindig, és akár napokig is képes koplalni, ha megunja az étrendet."


De, szerencsére minden kutya ilyen, csak amint rájön, hogy ő parancsol, és egy kis színjátékkal eléri tőled azt, hogy mindenféle szemetet pakolj a kajájára, onnantól kezdve ez berögzül.

2019. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!