Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám ne...

Mit tegyek, hogy a kutyám ne keljen korán?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves kutyánk van. Minden nap visszük sétálni esetleg játszunk vele a kertben, mégis minden reggel 5-6 körül felkel (hétvégén is) és addig nyüszít míg valaki ki nem megy hozzá (bent alszik a házban). Ha valaki kiment hozzá nyugodtan visszafekszik, nem kéredzkedik ki pisilni vagy akar sétálni. Ha bent alszik velünk a szobában ugyanez történik.

2019. máj. 23. 19:00
 1/5 Grimbusz07 válasza:
Este vidd el sétálni egy hosszúra vagy valahogy fáraszd ki
2019. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy csinálja, ha egyszer tudja, hogy kimentek hozzá.

Ne menjen hozzá senki ki, előbb-utóbb rájön, hogy semmit nem ér el vele és abbahagyja.

2019. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha biztos, hogy nem pisilnie kell, akkor ne menj ki hozzá. Pár nap türelemjáték lesz.
2019. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nektek hogyhogy korai? Amúgy is le kell mozgatni (kertes házban is). Én is ekkor kelek a kutyámmal, és megyünk sétálni, elvégezni a dolgát, aztán indulok dolgozni, ő meg egész nap nyugodt, a szomszédok hangját sem hallják.
2019. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert hulyenek nez titeket. O a fonok, ugy van vele, azonnal keljetek fel, mert o azt akarja. Na hat en biztos nem engednem, nalam próbálkozott a mostani kutyam, en nala nem a türelemjatekot vartam, hanem raszoltam vagy 10 napig eroteljesen, igy abbahagyta. Mar en keltem fel hogy indulás van... Persze ez normalis keretek között, olyan 7-8 ora bent let utan, annyit tudom, kibir, mert nyitott ajtonal se megy ki nagyon 8 oran belul. Illetve nalunk elso a farasztas reggel es vacsi elott is nagy munkazas, igy "kifekszik" éjszakára es eszebe se jut felkelni 😀
2019. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!