Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél, zavart a kutyam? Mitol?

Fél, zavart a kutyam? Mitol?

Figyelt kérdés
Tegnap este mielott kiengedtem a hazban tartott utyamat meg teljesen jo kedve volt, majd mikor kimentem erte, hogy ejjelre becsukjam a helyere, teljesen meg volt zavarodva. Futkozott osszevissza, ugy a farkat csak huzta szinte a foldon, teljesen meg volt remulve. Altalaban onszantabol meg csak hozzam sem bujik, de most fel akart ugrani az olembe annyira felt valamitol. Ma reggel kieemgedtem es nem csinalta ugyanazt, amit minden reggel szokott, hanem teljesen osszezavarodottam futkozott, majd behivtam es ittbent is. Adtam neki enni, meglepoen jo etvagya volt, megevett mindent, pedig nem szokta egyszerre. Utana meg jatszott is velem, majd miutan abbahagytuk a jatekot, ra 2 percre mar megint futkosott osszevissza, pedig ilyenkor el szokott fekudni par orara. Soha nem lattam meg ilyennek, nem tudom mi tortent, de nagyon aggaszt.
2019. máj. 22. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira aggaszt miért nem viszed orvoshoz??
2019. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis szerinted mi honnan tudjuk?
2019. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Ez lehet mérgezés tünete is. Az utcánkban kertes házba kerítésen át mérgezte a kutyákat valaki. És az egyik tacskó akinek mindig köszönök ha arra megyek az is nagyon nyugtalan és kerge lett. 3 nap múlva habzott a szája. (gazdái szerint)


Kérlek vidd el orvoshoz!

2019. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!