Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bishon havanese v bolognese...

Bishon havanese v bolognese kutyus jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát de nem tudom eldönteni melyik legyen!Melyik kutyával könnyebb bánni?Mik a tapasztalaitok?Nagyon hullatják a szőrüket?ÉS hogyan tudom szobatisztaságra nevelni?köszi a válaszokat:)
2010. júl. 7. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

nekem havanase van, teljesen szobatiszta, szófogadó, szőrét nem szokta hullajtani, gyerekszerető, játékos.

Különbség csak annyi a kettő között, hogy a Bolognese göndörszörű, sokal jobban mint a havanese.

mindkettő nagyon aranyos, de nekünk a havaese jobban tetszett piciként, azért választotuk azt, de NEM bántuk meg. :) könyen meg lehetett nevelni. :)

2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

yorki? nekem yorkim van,egy éves:)

könnyű nevelni,amikor megkaptam leraktam egy ujságpapírt és arra tettem a tálkáját,és az ujságpapírra pisilt:)

egyáltalán nem hullik a szőre.

de ha mindenképp bichont akarsz akkor bolognese:) vagy nemtudom,mindegyik édes!

2010. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem havanesém van tényleg szagtalan és nem hullik a szöre okos és kedves xintem havanese
2010. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
miért nem akarsz inkább rendes kutyát?
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem bolognesem van szagtalan, szőrét ugyanúgy nem hullajtja

havából van színes..bologneseből nincs ez fő különbség

de sok haváról olvastam, hogy hányósak utazáskor..(bolognese-re ez nem jellemző)

természetileg sztem nincs sok különbség köztük (mindkettő olyan lesz amilyenre neveled)

alapvetően vidám fajta mindkettő

2010. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
nekem havanesem van és sokat utazok vele, (tömegközlekedéssel is) nagyon inteligens és nyugodt utazás közben, még soha sem hányt, nem is öklendezett közben :) én mindig az ölemben ül :)
2010. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

nekem mind a kettő tetszik, de én a havanese-be szerettem bele legelőször, mióta az eszemet tudom. még soha nem volt olyan kutyám, olyat is akartam volna, csak ajándékba kaptam egy más fajtát szval :D

olyan okosak, szépek, játékosak, tényleg, én imádom őket. osztálytársamnak olyan van és ő is imádja. de egyszer nekemis tuti hogy lesz :D

2010. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
69%
tényleg nagyon szeretni valóak :)
2010. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

15:33 Mi az hogy rendes kutyát? miért szented ezek a kutyák nem rendesek? pffff, csicska -,-


amugy Havanese-t válassz !!!! szobatiszta hamar, okos, hamar tanul, egyátalán nem hány utazáskor, szófogadó, nem hullajtha a szörét sem.

2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
papucsállatkák helyett válassz egy valódi kutyát,mert több örömed lesz benne.
2010. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!