Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc állatorvosi rendelőben...

Kedvenc állatorvosi rendelőben lehet részlet fizetést választani?

Figyelt kérdés

Mennyire elnézőek,engedékenyek?

Mert vinném a kutyusomat és nem tudom mennyibe fog kerülni és nincs túl sok zsebpénzem.


2019. máj. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérjél otthon valakitől annyit, hogy elég legyen. Mi baja van a kutyusnak?
2019. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Neked kell a zsebpénzedből gyógyíttatni a család kutyáját?

Az eszem megáll!

Kérj a szüleidtől részletet, amit a zsebpénzedből törlesztesz feléjük!

2019. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket, mondd el, mi a helyzet, akkor megtudod.

Lelkiismeretes orvos első körben gyógyítani akar és csak utána pénzt keresni. Ha szerencséd van, ilyet fogsz ki.

Nálunk anyám ütötte el "véletlen" az utolsó kölyköt, aminek nem találtam gazdát (ő amúgy vízbe fojtotta volna őket), szegény pára csípőficamot és nyílt törést kapott. Természetesen ő nem engedte volna, hogy orvoshoz vigyem, én nyilván leszartam, nem volt sok pénzem, de elmondtam a dokinak hogy mi van és ingyen elaltatta szegénykét. Sajnáltam nagyon, de valahol örültem neki, hogy utána elpusztult a szerencsétlen kutyája is, mert többet nem hozott a házhoz. Kínszenvedés volt az, amit ő "állattartásnak" nevezett.

Na de témára vissza, ha szerencséd van, akkor kifoghatsz olyan dokit, aki segítőkész.

2019. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!