Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A felnőtt kutyák végigalusszák...

A felnőtt kutyák végigalusszák az éjszakát pisilés, kakilás, evés, ivás nélkül?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha szobatisztára van nevelve, akkor igen. A kutyák tudják tartogatni a pisit/kakit, hiszen szükségük van rá a természetben a határaik megjelölésére.
2019. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik eddig nekem voltak az 50 év alatt (67 éves vagyok) azok igen.

Más dolog, ha öreg vagy beteg az a kutya, ahogy az öreg és beteg ember is másképp működik.

2019. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy tanítod/szoktatod, igen.
2019. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Enyém lefekvés előtt mindig iszik, aztán már nem mászkál. Szobatiszta.
2019. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem nagyon idős és ahhoz van szokva, akkor általában igen.


De az én kutyám például van, hogy felkel este inni, de aztán fekszik is vissza, ez olyan minimális mozgással és hanggal jár, hogy én nem szoktam rá felkelni, csak néha látom amikor még éjszakába nyúlóan fent vagyok.


Egyébként szobatiszta, egész éjszakás alváshoz szoktatott felnőtt kutya mellett, aki rendesen le van mozgatva, nyugodtan lehet aludni.

2019. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És felnőtt emberek ?
2019. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Az enyém már egy éves és hónapok óta kibírja az éjszakát pisi és kaki nélkül.Enni nem is tudna,mert nincs kirakva neki étel,de inni szokott éjjel.


De ez függ az életkortól az egészségi állapottól és a neveléstől is.

2019. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kinti kutyáim vannak. Az egyik kutyámról biztosan tudom, hogy éjszaka ki se mozdul a házból. Lusta kutya, csak akkor megy ki, ha muszáj. :D


A másik kutyám gyakran pisil, illetve sokat iszik. Meg ő éjszaka játszani is szokott a játékaival. (hallatszódik bentről :D)

2019. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* Habár a kérdés lehet a benti, szobatiszta kutyákra irányult, de na. :D Ha bentiek lennének se lenne gondolom más a helyzet.
2019. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!