Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most lehet a kutya szemébe...

Most lehet a kutya szemébe nézni vagy nem? (Lent)

Figyelt kérdés
Mindig azt mondták, hogy nem szabad a kutya szemébe nézni és ez a mai napig megmaradt bennem. Viszont már azt is hallottam, hogy bele lehet nézni és így meg is lehet állapítani, hogy melyik kutya domináns, mert ha nem veszi el a tekintetét akkor domináns, ha elveszi akkor nem. Akkor ezekből most mi az igazság?
2010. júl. 7. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Dominancia meg falkavezerseg...Ugylatom itt mindenki Cesar Millan rajongo:)) en is:D
2010. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság.. Minden kutya keresi a szemkontaktust, kivéve a visszahúzódó, félős kutyák. Ha lent is találkozok idegen kutyusokkal és hozzászólok akkor egyből a tekintetem keresi és nem a karom nézi például.. A saját kutyám pedig folyamatosan a szemkontaktust keresi. Kutyát még nem láttam hogy egymás szemébe néznek, de emberekkel más a helyzet.
2010. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ismeretlennek nem fogok belenézni a szemébe. Sok ismerős kutyus van, szoktam rájuk - szemükbe nézni. Eddig nem volt belőle gond. Igaz talán fél percig tart ez a dolog.
2011. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!