Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idore vigyem le egy...

Mennyi idore vigyem le egy nap a spaniel kutyamat az udvarra atlagosan egy nap es hányszor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is spánielem volt, imádott lenn lenni. Én naponta négyszer vittem sétálni. Ebből mondjuk két nagyobb séta, két rövidebb "pisi-kaki" menet.
2008. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Egy spániel, mint az összes többi kutya, nem lakásba való. Neki az nem élet. Ő a nap 24 órájában az udvaron szeretne lenni. Ez egyszerű állatkínzás, nem is értem, hogy ezt miért nem büntetik.
2008. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát az én spánielem nem szeretett non-stop a kertben lenni, könyörögte be magát.
2008. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Spániel sztem is egy szobakutya. Lakásban kiválóan tartható, szembne sok más lakásban tartott fajtánál. Mindig legyen rendzsrezve a séták időpontjai. A legjobb ha mondjuk időd engedi legyen egy reggeli min 10 perces, egy kora délutáni és egy esti hosszabb séta. Ezek közel azonos időben történjenek. Ezek mellett ha van időd vagy csak kiugrassz a közértbe, vidd magaddal őt is. Értékelni fogja:-)És ezek után ha nem tudod mennyi az idő, ő pontosan jelezni fogja és felhívja rá a figyelmedet hogy bizony eljött az ő ideje...
2008. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kossz szepen , en is ugy gondoltam...kul. sztem a spaniel szereti a tombhazban es kulonben is minden hetvegen megyunk vikkendezni igy ot is visszuk majd:)es igy akkor egesz nap kint lehet
2008. nov. 13. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:

A spániel baromi jól megvan kertben is és lakásban is, de én a lakást szerencsésebbnek tartom, mert többet lehet a gazdi közelében.

Szeret mozogni, napi 3 séta az átlagos panelkutyáknál (sokat dolgozóknál esetleg 2), minél hosszabb ideig természetesen, lehetőleg úgy, hogy rohangálhasson a többi kutyával (amihez persze elengedhetetlen egy alapnevelés, hogy ne szaladjon világgá ;))

2008. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem a spánielnek mozgás kell.minimum 2-szer vinned kell nagyobb sétára, de te döntöd el...

a spánieleknek sok mozgásigényük van.

én nem tartom jónak ha sokszor a lakásban van.

ha van kertetek akk sokat futkározz és játsz vele.

2009. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!