Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kanári-szigeteki kutyának...

A kanári-szigeteki kutyának mekkora a mozgásigénye?

Figyelt kérdés

Kerestem a neten, de nem találtam a mozgásigényével kapcsolatos cikkeket, dolgokat.

A válaszokat előre is köszönöm! =)


2010. júl. 8. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy termetű kutya, így a mozgásigénye is nagy, pont olyan a mozgásigénye, ami a termetéből következik.


Lehet vele szép nagy sétákat tenni, kirándulni. Egy-másfél óra séta, + játék + tanítás, az gondolom elég.

2010. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. júl. 8. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
miért az én kutyá is baromi nagy (cane corso/sharpei) és még sétálni is lusta... pláne ha esik az eső. inkább egyik ágyból mászik a másikba :D
2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

UTOLSÓ!

AZ NEM TÖRVÉNYSZERŰ, ÉS NEM NORMÁLIS, HOGY A TE KUTYÁD SE SZERET SÉTÁLNI. PFFF. -.-"

ALAPJÁBA VÉVE NAGYTESTŰ ŐRZŐ KUTYA, AKINEK EGY HATALMAS BIRTOK KELL, AMIT ÁLLANDÓAN ELLENŐRIZ...

NAGY A MOZGÁSIGÉNYE MINDEN KUTYÁNAK, DE SZERINTEM NEM UGRIK KÚTBA HA EGY ESŐS NAPON KIMARAD A SÉTÁJA. :)

2010. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! =)
2010. júl. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!