Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek jó minőségű felszerelések...

Ezek jó minőségű felszerelések? Melyik hámot érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

A Fressnapf-ban kapható AniOne nyakörv/ póráz/ hám minősége érdekelne.

Van egy JULIUS-K9 IDC powerhámunk, de azt nyáron a nagy melegben mem szeretem ráadni, ezért egy másik hámot is szeretnék beszerezni.

Melyik lenne jobb? A sima H-hám, vagy inkább az X-hám? Esetleg teljesen más?

X-hám: [link]

H-hám: [link]


2019. jún. 16. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk a Trixie márka jobban bevált, mint az Anione. Strapabíróbbak. H-hámunk van.
2019. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk anione x-hámunk van, nagyon bevált, a bélésének köszönhetően nagyon kényelmes a kutyának, nem korlátozza a mozgásban. Feladni is egyszerű.


Én személy szerint a H-hámokat nem preferálom, mert rossz a súlyeloszlatásuk és az én kutyám utálta őket, neki kényelmetlen volt az a fazon.

2019. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az X hám van, teljesen jó, nem csúszkál azaz nem állítódik el, el sem szakadt még soha.
2019. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Először én is az X-hányra gondoltam, csak én pont a melegbe szeretnék neki kedvezni, hogy ne melegítse pluszba semmi. A X-hám bélése nem melegítené? Egyébként vizslára lenne, ha ez számít

2019. jún. 16. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Bocsi a hámokhoz nem tudok hozzászólni, DE ha ennyire azt szeretnéd ne legyen melege és a helyedben egy sima egysoros folytó nyakörvet adnék rá.


De ez akkor kényelmes nekik nagyon ha nem húznak és szófogadóak. Tehát nem kell vagy nagyon ritkán kell korigálni a kutyát. Ha csak szépen ballag akkor csak van egy "nyaklánc" a nyakában. És ez garantáltan nem melegíti.


(Csak gondoltam felvetem mint ötlet hátha szóba jöhet)

2019. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AniOne-ból nekünk x hámunk van, eddig szuperül funkcionál. Nagy melegben vízbe szoktam mártani és úgy adom a kutyára, szerintem így még hűti is. :)
2019. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egysoros fojtónk is, általában azt használjuk, teljesen szófogadó, pórázt se hazsnalunk általában, viszont ősszel beteg volt a kutyu, és vigyázni szeretnék a hátára, kíméli a nyakát, ezért gondoltam a hámra
2019. jún. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!