Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Adott egy fázós, rövidszőrű kutya. Melyiket érdemesebb neki megvenni?

Ez bélelt, de drágább: [link]

Ez olcsóbb, de nem bélelt:

[link]

És ha ez alá adok egy nem vízálló, polár pulcsit?

Egyébként ezekre majd csak a mínuszokban lesz szükségünk...


2017. okt. 14. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a melegebbet, még írod is direkt, hogy nagyon fázós. Annyira nem is drága, főleg ha jól ki lesz használva.
2017. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, az első nagyon szuper. Szerintem én is veszek egyet :D
2017. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is jobban tetszik az, régóta keresek már olyan kutyakabátot ami kívül vízálló, de belül bélelt.

Az alisra azert gondoltam, mert azert az mégiscsak olcsóbb, de nem spórolni akarok, főleg nem a kiskutyámon, csak tavaly vettem már neki egy kityakabátor, csak kicsi lett neki hátul, ugy rögzült voltna, hogy a farkát egy gumisbpatentot kellett volna adni, de egyrészt nem is ért el odáig, másrészt hülyét kapott volna tőle. Ez a kabát meg a lábán is rögzül ami sztm nagyon szupi. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy mit fognak szólni hozza a szüleim, tuti megkapom h van már egy neki stb.

2017. okt. 15. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az egy Karlie No Limit kabátunk van, kívül vízálló, belül kivehető bélése van, jó meleg. Egy westie-től örököltük, tehát tartós darab. Ha olyat tudnál szerválni másodkézből, azt még jó lenne.


Ali-n nézelődj még! Ennél simán vannak melegebb és szerencsésebb szabású kabátok is. Pl. unokatesóméknak ilyen van, (ne menjünk bele, hogy nekem tetszike, de legalább) nem volt rá még panasz: [link]

2017. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úú, az első nagyon jónk tűnik! (kár hogy nekünk a legkisebb is nagy :()


Én vettem olyat, ami a 2. linkben van. Nagyon hasznos a cipzár és a kis karika a póráznak, de ha méretproblémás, akkor kidobott pénz.

Szerintem az első sokkal jobb, mert állítható, a hátsó lábaknak van pánt, ami megint jól jön. Még ha drágább is, de legalább biztosan jó! Kabátból úgyis max 2-t használ az ember (ha az egyik vállalhatatlanul mocskos lenne).

2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elsőt vesszük meg:) még nem érkezett meg, de már úton van! :D
2017. okt. 18. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogy milyen ha megérkezett :)
2017. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oksi:)
2017. okt. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!