Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának normális ha táptól...

Kutyának normális ha táptól van hígabb széklete is?

Figyelt kérdés
Normális szokott lenni neki,napi 2-3 nagyobb de utána hígabb is szokott lenni.
2019. jún. 19. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet sok a rost vagy sok a fehérje a számára.


Én váltani akartam Real Nature-ről Carnilove-ra,de a Carnitól hígabb volt a széklet,nem mindegyik,de vmelyik biztos,mondjuk neki totál normál nem volt tőle, hanem inkább lazább volt,folyamatosan kakilás után seggtörlés,mert a szőre olyan lett.


Fokozatos volt az átállás,nem volt gond.


Aztán mondtam a boltba az eladónak mondja abba magas a rost,lehet azt nem bírja.


Maradunk a real nature-nél :D Ettől mindig jó a kaki napi 2 szokott lenni.

2019. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem hát előtte kicsit alacsonyabb fehérjetartalmúval etettem,csak abból sokat kellett adni,most Brit Premiumot kap nagytestűnek valót,és még a kölyök tápot az 30 %-os fehérjetartalmút.
2019. jún. 19. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen meggondolásból adsz kétféle tápot ?
2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyfélét kap,a Brit Premiumból a juniort.
2019. jún. 19. 21:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a végét,azért volt félreérthető.
2019. jún. 19. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínű a fehérjére érzékeny,a 30 % sok főleg egy nagytestű kölyöknek.


1 éves korig nagyon max 25% os fehérje tartalmú táppal érdemes etetni a nagytestű kölyköket. Sok fehérje megnyújtja a kutyát,hirtelen nőhet,ami a csontoknak és az ízületeknek nem tesz jót.


mennyi idős a kutya?

2019. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz.
2019. jún. 19. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A B.P. juniorral nekünk is volt ilyen problémánk, a felnőttel már nincs. Valószínűleg sok volt neki benne a fehérje, mert nem különbözik olyan sokban a két táp.
2019. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,de még mindig ezzel etetem mert még van belőle vagy 3-4 hétre való.Addig maradjon ez? Szerintem jó táp,az előző Josera tápba igaz kevesebb fehérje volt de többet ír mennyiségnek meg sok volt nagyon a széklete.
2019. jún. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!