Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi kölyöknek jó táp...

Bernáthegyi kölyöknek jó táp a Royal Canin?

Figyelt kérdés

A tenyésztő eddig a starter változattal etette. Azt mondta, hogy a Giant Puppy-val folytassuk az etetését, majd 8 hónapos korában váltsunk a Giant Juniorra, egészen 2 éves koráig.

Megfelelő ez így? Én bízok a tenyésztőben, csak tapasztalatokat várnék, hogy ki mivel eteti/etette a bernáthegyi kiskutyát?:)


2019. jún. 25. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Itt azt mondják a Royal Canin nem minőségi, hanem bóvli.
2019. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Mondd meg a tenyésztőnek, a gyakorin írók szerint a Royal egy drága, rossz táp. Kérjél tőle másik tápra ajánlatot.
2019. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat, légy szíves.

Ha nem jó, akkor írjátok meg, hogy miért és mit ajánlasz helyette, ami jó.

Egy hatalmas kutyáról beszélünk, nem mindegy, hogy mit eszik. Szeretném, hogy egészségesen fejlődjön és mindent megkapjon, amire szüksége van a szervezetének.

2019. jún. 26. 06:51
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a real nature-nek tudom ajánlani szinte az összes junior tápját. Mivel a bernáthegyi is nagytestű kutya lesz felnőttkorára, figyelj oda, hogy a fehérjetartalma 25-28% között legyen valahol. Pl a real nature alpine junior táp ilyen. Én ezzel etetem 3 hónapos rotimat. Majd olyan 1,5 éves kora környékén tervezek átállni a real nature egy másik tápjára, ami ló- marhahúsból áll és 38% feherjetartalma van.
2019. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!