Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látják a kutyák az orrukat?

Pirosmercedes kérdése:

Látják a kutyák az orrukat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Általában nem, csak ha rákoncentrálnak, ahogy a te orrod is benne van a látóteredben, de nem veszed észre kivéve, ha külön figyelsz rá, vagy valami megváltozik rajta. Az agy automatikusan kizárja az ilyen megszokott elemeket a látótérből.
2019. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a tükör elé megyen a kutya akkor igen.

Nem foglalkozik azzal hogy az orrát nézegesse.

2019. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Látja az orrát, és érzi a szeme illatát.
2019. jún. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az én kutyám, ha jutalomfalatot teszek az orrához, akkor kancsalít, úgy szimatolja:)
2019. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az emnerek is látják az orrukat, csak az agyumk "kiveszi a képből"
2019. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ez kutyafüggő.

A laposabb pofájú kutyák evidens, hogy nem látják, míg a hosszabb "szájúak" igen, látják. Nagyjából annyira, mint te a tiedet. Egész végig ott van a látóterükben, de kizárják, mint ahogy az emberek is kizárják, vagy más állatok, mivel nem oda koncentrálsz, nem arra fókuszál a szem és mivel nem új dolog, így hozzá is szokik. Teszem azt, egy embernél ha orrpiercinget csináltat, nagyon sok ideig látni fogja, hogy ott van, de idő után megszokja, és észre sem veszi.


Csak nem értem, hogy honnan jött a kérdésed? Furcsán viselkedik a kutyád? :D Ugatja az orrát? A tükörképét ugatja, az okés :D

2019. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én mopszom biztos nem látja😂
2019. jún. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!