Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok, hogy ment a kutya...

Nálatok, hogy ment a kutya örökbefogadása, kutya kiválasztása? 24/F

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A honlapon kiválasztottam, elmentem érte, és hazahoztam.
2019. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyamnak neztuk honapokon at. Vittuk mindig magammal az enyemet,h elso latssra baratsag legyen a ket kutya kozt.

Nem elunk egyutt,de gyakran talalkozunk meg atvisszuk egymashoz a kutyankat jatszani.

Kemeny hazorzot akartunk,eletkepes testfelepiitessel. Tudjon birkozni meg kotelet huz i az em amstaffommal. Mindkettojzknek jol fejlodjenek az izmai. Ne legyen olyan,h agyonnyomja vagy osszetori.


Rovidszorut akartunk es sotetebb szinbe,mert rendszeresen visszuk oket a termeszetbe hoban sarban es esoben is.


En a bullok azerelmese vagyok. Csak olyanokat neztem.

Fontos volt,h ne legyen felos se emberekkel se a kutyammal.


Honapokig tarto nezelodes utan talaltunk egy hasonlo koru kutyat: mind ugatott ,amikor a cellakat neztuk,csak o nem. Meg a leiras szerint is megfelelo volt nekunk. Kikertuk,azonnal kaptunk puszit. Amikor eloszor neztuk volna,nem johetszz mi a fiu kutyamhoz,mert tuzel.

Utana visszamentunk kutya nelkul. Megneztuk: kivezettek hozzank. Azonnat kaptunk egy puszit a szamlra,simogattuk. Elso latasra szerelem. O egy pitbull lany. Ivartalanitottak. Aztan megneztuk a kutyammal legkozelebb es szerettek egymast. Utana rohantu k es orokbefogadtuk.


Tegnap is itt jatszottak nalam a lakasba. Penteken meg mentem veluk futni.


Tenyleg nagyon jo kutya. Ha anyam fekszik es en udvozleskepp akarnek egy puszit adni,a kutyaja mar odaugrik hozzam es morog vicsorog ram,mert vedi a gazdit az esetleges tamadastol. :) Egyebkent egy tunder,rengeteget olelgetem puszilgatom ot is.

2019. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Kutya választott engem. Egyépként én egyszerűen csak beleszerettem.

Kilógott a sorból a kutyus, amikor még a tenyésztőnél volt. Kilógott, és valahogy azonnal beleszerettem. Ígyhát őt vittük el :)

2020. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már évek óta el volt döntve, hogyha szeretnénk kutyát, majd a menhelyről fogadunk örökbe. Sokat jártunk a menhelyre kutyákat sétáltatni. Aztán úgy döntöttünk, hogy szeretnénk egy kutyát. Körülnéztünk, volt egy kutyus, aki belopta magát a szívembe :) félénk volt, de miután befogadtuk, olyan életvidám lett, egyszerűen jó látni, hogy mennyivel boldogabb, mint annak idején a menhelyen.
2020. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem akartunk kutyát, csak később, én kíváncsiságból mégis felnéztem a közeli menhely oldalára, megnézni a kölyök kutyákat (gyerekeim vannak, melléjük csak kölyköt merünk hozni).

Megláttam képen, és beleszerettem. A férjemet picit kellett győzködni, hogy hozzuk előrébb a dolgot, de látta rajtam, hogy nagyon odavagyok érte, úgyhogy kb. 1 hét után beleegyezett :)

2020. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A legesélytelenebb jött, ez nem volt kérdés. Az emberek válogatnak. Szép kutyát akarnak, egészségeset. A fogyatékosak nem kellenek senkinek. A problémásak sem. Az öregek sem. Pedig ugyanolyan jó kutyák, csak esélyt kell nekik is adni.
2020. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Krande ***** válasza:
100%

Bementem a menhelyre azzal, hogy TALÁN szeretnék kutyát, nem biztos, hogy most. Elmondtam, hogy nagyjából milyen szempontok vannak, és mindenképp kifejlettet. Azt a választ kaptam, hogy a felnőttek arrafelé jobbra egyenesen, nézzek körül.

Mindegyik kutya aki észrevett, ugatott. Ő odajött, de meg sem szólalt. (Ez egy leendő panelkutyánál máris jó pont volt.) Aztán jött egy másik kutya, és ő hagyta magát elzavarni. Azt hiszem, akkor és ott dőlt el.

2021. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!