Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megevett egy csirkét. Lehet baja?

Megevett egy csirkét. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Valahonnan betévedt hozzánk egy csirke és a 4 hónapos kutyám megette az utolsó falatig. Mikor mentem ki már csak a 2 lába lógott a szájából de azt is gyorsan megette.

Semmit nem hagyott belőle. Lehet baja?


2019. júl. 1. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem, de a csöves csontok okozhatnak esetleg problémát, de azért nem jellemző. Feltételezem nem volt kifejlett felnőtt állat, ha az egészet bevágta szőröstől-bőröstől. Figyeld azért a viselkedését, a székletét, magát a székletürítést, eszik-e rendesen stb.
2019. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg nem lesz semmi baja.

En most bezárnám, hogy ne tudjon ugrálni, nehogy gyomorcsavarodása legyen. Azért természetesen figyeld őt. Ha olyasmit látsz rajta, ami szokatlan, akkor pedig állatorvos.

2019. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Hacsak a csirke gazdája nem találja meg hova lett a csirkéje és nem veri meg akkor nem lesz baja. jó lenne megkeresni hol jutott be a csirke és megjavítani a kerítést mielőtt még több téved oda és a kutyád lemészárolja valaki egész állományát.
2019. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Életrevaló állat :D

Valószínűleg nem lesz semmi baja, max. túlzabálta magát.

2019. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Átrepül a szomszédból valszeg. Máskor a kutya előtt is volt már ilyen.

Pedig 4 méteres betonkerítés van.

2019. júl. 1. 16:06
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Váljon egészségére, nyers csont meg nem törik úgy, hogy kárt okozzon a belső szerveiben. Kap eleget enni, hogy ráfanyalodik a vadászatra?
2019. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi a tököm baja lenne?


RAGADOZÓ!!!

2019. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6.


Szerintem igen. Bár mindenki azt tanácsolta konzervet ne adjak csak szárazat. Azzal meg nem akarom elhinni hogy jól lakik, de csak azt kap, meg néha főzök én neki.

2019. júl. 1. 16:19
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Mit kap és mennyit? Milyen fajta?
2019. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

(Little) Wolf of wilderness-Wild Hill tápot kap

Reggel -este 20-20 dekát = 40 deka/nap

Plusz amit néha főzök neki: hús zöldséggel, met jutalomfalatok


Keverék amúgy, ausztrál juhász anya, apa kérdőjeles

Örökbefogadtuk.

2019. júl. 1. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!