Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyusaim nagyon...

Beagle kutyusaim nagyon kövérek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért híznka mert sokat esznek, jobb tápból kevesebbet fognak enni ahhoz hogy ne legyenek éhesek és megfelelő mennyiségű tápanyagot kapjon a szervezetük. A rosszvtápban sok a szénhidrát amit a kutya nem tud hasznosítani, a hús viszont annál kevesebb benne. Mozogni szerintem legalább napi 2 órát kellene nekik elosztva.
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért híznak, mert tele van szénhidráttal! Hisz az az olcsó! Márpedig a kutyának nem lenne szabad ennie szénhidrátot! Sokkal könnyebben lesz cukorbeteg, mint az ember! De gondolom ez sem érdekelt eddig, ezzel sem foglalkoztál.
2019. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 (kérdező): Nyilván ún. light táp és napi lemozgatás kellene a fogyáshoz, de egyelőre már az is nagy előrelépés lenne, ha jó minőségű tápot kapnának. Majd ha ez megvan és elfogy egy zsákkal, akkor utána lehet beszélni a fogyózásról.
2019. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most napközben ne sétáltasd sokat őket, mert nagyon meleg van. Inkább kora reggel, vagy este. Akkor lehet egy órát is mászkálni velük.

Ne nagyobb tápértékű tápot adj nekik, hanem jó minőségű diétásat. Abból ugyanannyit ehetnek, nem lesznek folyton éhesek, mégse híznak. Én az állatorvosod tanácsát kérném ki a helyedben, hogy milyen tápot javasol és hányszor etesd őket.

Szerintem etetheted naponta kétszer is őket, de akkor az egynapi mennyiséget oszd kétfelé. Félő, hogy ha csak egyszer etetsz, akkor az etetési időre nagyon éhesek lesznek. Én mindig kétszer etettem a kutyáimat, felnőtt és öreg korukban is. Már csak azért is, mert mindig örülnek az etetésnek.

2019. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!