Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskò kutyusunkat fedeztettük...

Tacskò kutyusunkat fedeztettük. Hétvègén lesz 2 hònapja, hogy együtt volt a fiù kutyussal. A mellei megdagadtak, tej is jön belöle de nem làtszik hogy nőne a hasa, vagy mozognànak benne a kutyusok. Lehet attòl még hogy terhes? Vagy csak àlterhes?

Figyelt kérdés
Akinek volt màr hogy 2-3 kölyök született csak, nagy volt a hasa, ès làtszott hogy mozognak?

2019. júl. 3. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen ha egy kutya széttépte a csirkét fejbe lőtték, ma ha embert harap akkor se biztos hogy altatják. Öreganyám nem védtelezett szívféreg ellen mert hírből se hallotta. Valóban túl élték az ellést se de volt olyan amelyik belepusztult. Ma már más a kutya tartás mint negyven éve, akkor ha elpusztult a kertbe elásták nem ám hamvasztás mint napjainkba. De mindegy te tudod, azért a császárra tegyél félre hátha kell...
2019. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy nem vagy tenyésztő! Szimpla egyszerű mocskos szaporító vagy, aki keverékeket gyárt! Igen, gyártod őket, hisz mint látszik semmit nem tudsz erről az egészről, semmit nem teszel értük.


Az uh drága, ezért nem nézel utána, hogy mégis hány kölyök lehet benne! Ha marad benne kiskutya és meghal a szuka vérmérgezésben, nem baj, hisz a kutyák fogyóeszközök a szapiknak, igaz?


Gondolom az uv lámba, a féreghajtó, oltás, chip, normális etetés is drága lesz majd! Ahogy gondolom a szuka előzetes herpesz elleni kezelése is drága volt, igaz?

2019. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a sok segìtsèget igazàn sokra mentem vele! :) És igen mi fizetjük az oltàsokat és a féregtelenítést is, mert mind jò baràt akinek adjuk a kutyusokat. És nem elmaradott orszàg attòl, hogy nem ultranahgoznak àllandòan. Nem azt mondtam, hogy az embereket nem ultrahangozzàk, hanem hogy nem olyan sürün mint otthon! Sok ilyen kérdést olvastam itt, ès a vàlaszokat is, legtöbbször ilyen hangnemű vàlaszokat kapott mindenki. Nem értem ez kinek mire jò, de ha ez nektek jò csinàljàtok tovàbb ezt a fajta idótöltést, én kiléptem!
2019. júl. 4. 04:45
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért lenne még egy kérdésem. Ha esetleg lenne valami baja a kutyádnak, pl. sántítana, húzná a lábát, akkor sem vinnéd el ultrahangra, mert túl drága?

Ez ugyanaz a helyzet, mert, ha nem vemhes, akkor baj lehet abból, hogy megduzzadtak a mellbimbói és tej is jön belőle.

Mi a francért szaporítottatok, ha drága egy esetleges kezelés a vemhességgel kapcsolatban?

2019. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért válaszolj már, hogy miért kellett a tacskó keverékedet szaporítani? Kinek jó? Mit teszel, ha a jóbarátok 2-5-10 év után lemondanak a kutyájukról? Magadhoz veszed őket? Ez lenne a minimum, hosz a te kis egyszerű buksidból született az ötlet, hogy kiskutyákat gyárts.
2019. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!