Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb Cesar Milan vagy...

Melyik jobb Cesar Milan vagy Viktoria Stifel? 24/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2%
Cesar Millan
2021. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Hogy értve?


-Mindkettő egyformán jól ért a kutyákhoz,csak más módszerük és más megközelítésük van.oljl


-Mint személy nekem Viktoria.Igen,mert nő.Egyszerűen..szimpatikusabb mint ember,ennyi.


-Tréning szempontjából hol ettől,hol attól lestem el trükköket és módszereket a videó anyagokból.Akié éppen jobban bevállt.


Cesar inkább tényleg egy 'kutya suttogó',ő rengeteg infót oszt meg folyamatosan a helyzetek alatt is a kutyákról.Viselkedés,temperamentum,melyik helyzetben hogy reagálj (vagy épp hogy nem).Kevesebbet látni a módszereit és még kevesebbet a tényleges tevékenységeit (vagy épp a végeredményt,de lehet hogy csak én néztem kevés és rosszul vágott videókat).


Viktoria inkább tréner.Ő is mond hasznos dolgokat,de ő a gazdi szemszögéből (is) nézi a helyzetet,és tényleg kézzel fogható segítséget ad.Mutatja hogyan és mit tanítsanak a gazdik,hogyan vezessenek pórázt,milyen helyzetben mit csináljanak..

2021. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%
Cesar Millan
2021. ápr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2%
Cesar Millan 10000* jobb
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!