Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom meg különböztetni...

Hogyan tudom meg különböztetni külső vonásaik szerint a két kutya fajt a Pitbullt és sztafordot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom,hogy értsed:a pitbull FAJTA,és nem mellesleg visszavonták a tenyésztésére vonatkozó tilalmat.
2010. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
visszavonták? ismét lehet tenyészteni Magyarországon?
2010. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen,ezt írták az újságok.
2010. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:

Még nem vonták vissza, de tervezik.

Nem kötelező érvényű, de pl. a stafford csak fekete pigmentes lehet. Amelyik barna orrú, az biztosan pit. Persze van pit fekete orral is, de staffi nincs barnával.

A staffinak sokkal élesebbek a feje vonalai, nem tudom másképp írni, olyan szögletes. A pitnek inkább hasonlít a feje az almafejre.

2010. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha látsz egy barna orrú kutyát, amire azt mondják, hogy amstaff, az lehet ám tényleg amstaff, csak hibásnak minősül az orra miatt, és nem mehet kiállításra. Bonyolult dolog ez a kutyázás.
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akiteki ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van, én eddig úgy tudtam, hogy akkor csak pit lehet. Nem foglalkozom a fajtával, nem mélyültem bele.

Csak azt tudom, hogy mikor az amstaffot úgy hirdetik, hogy red nose alomból van, akkor az pit, csak ugye nem meri annak hirdetni a rendelet miatt.

2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!