Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg öreg már az ivartalaní...

Tényleg öreg már az ivartalanításhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves beagle-németjuhász keverék kiskutyám.

Elakarom vinni ivartalanításra,de apukám nem engedi.Szerinte túl öreg és belehalna.


Szerintetek is öreg már hozzá?


Igaz már nagyon összül és egy kicsit dagi is,de csak 3-5 kg felesleg van rajta.


Én mindenképpen elvinném őt.Szerintetek?


Ha más nem akkor apukám tudta nélkül vinném el.


Még az sem lehet a baja,hogy neki kellene fizetnie mert én fizetném neki csak fel kéne vinnie a dokihoz.


2019. júl. 12. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kora még egyedül nem lenne gond viszont ellégé túlsullyos.

Én a helyedben az állatorvost kérdezném! Esetleg ha apád beleegyezik vigyétek el orvoshoz és kérdezd meg (csak tanácsért nem szoktak pénzt se kérni)

2019. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány kutyus mindenképpen vidd el, mert 95%, hogy idősebb korában gennyes méhgyulladása lesz. Ami, ha külső akkor észreveszitek, ha belső akkor nem. :(
2019. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először vérképet kell neki nézni. Ha ott minden oké és a doki átvizsgálja és ott is jó minden, akkor mehet a műtét.
2019. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy kan kutyus.


Annyira nem kövér csak van rajta kicsi felesleg,de természetesen a műtét csak akkor történe meg ha ideális a testsúlya.

2019. júl. 12. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Kan kutyánál nem olyan nagy megrázkódtatás, de vérkép kéne. Amúgy nem is biztos, hogy megéri ilyen korban. Lehet, hogy csak 2 évig él már nem lehet tudni. Szerintem felesleges már ezt megcsinálni a viselkedésén és az egészségi állapotán sem javítana...
2019. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A viselkedésén biztosan nem javítana azt tudom,de az egészségés biztosan.

Elvégre még elkerülhető a hererák és sok betegség is.


Szerintem mindenféle képp egyeztetek dokival és elviszem valahogyan :)

Köszi mindenkinek

2019. júl. 12. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú kutyànàl nem olyan kockàzatos, mint a lànyoknàl.Nyilvàn jó lenne neki fogynia gyorsan vagy 2-3kg-ot legalàbb. Adj neki fogyókúràs tápot. Illetve séta, futkározàs. Ha a doki mindent rendben talàl akkor nyugodtan csinàltassàtok meg. Úgysem kezdene bele ha nem olyannak látja.
2019. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!