Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szemét véletlenül...

A kutyám szemét véletlenül megrúgta a másik. Lehet nagyobb baja?

Figyelt kérdés

Kint a kertben ásott az egyik mikor odament hozzá másik véletlenül megrúgta mivel kapart és nem vette észre.

Utána nem szaladt, sőt még folytatta tovább az ásást.

Most jelenleg a vackán fekszik és hunyorít.

Ha odahivom odajön hozzám és megis engedi hogy megnézzem a szemét.


Ugye nem fog félszemére megvakulni?



2019. júl. 12. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg vidd el orvoshoz, hogy vessen rá egy pillantást, nem logikusabb lenne, mint otthon tehetrtlenül izgulni? Tudom, Afrikában laksz és az egész földrészen összesen 1 állatorvos van, de az is csak napi 3 percet rendel...
2019. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2019. júl. 12. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A hunyorítás nem jó jel. Az, hogy nem reagált abban a percben, az nem jelent semmit, nagyon magas a fájdalomküszöbük. Az én kutyám egyszer bottal játszott, dobáltuk neki, és egy óvatlan pillanatban megsérülhetett a szeme, de ezt akkor nem vettük észre, ugyanis nem jelezte, meg sem nyekkent, boldogan játszott. Otthon aztán láttam, hogy valami szivárog a szeméből, rohantunk az állatorvoshoz, kapott szemcseppet, szerencsére nem lett maradandó baja. De minden eset más... tényleg vidd el orvoshoz, a szem épsége nagyon nem játék.
2019. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az orvos csak 15:30kor rendel.

A kép alapján szerinted nagyon súlyos?

2019. júl. 12. 13:38
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem már nincs semmibaja.

Már ritkábban hunyorít és többször van teljes nyitva a szeme. Már nyítottam ki az ajtót hogy ránézzek de már jött oda hozzám.

2019. júl. 12. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, de persze nem lesz baja az orvostól sem...
2019. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, első képnél megijedtem, de én a másik két képnél nem igazán látok problémát. Kicsit rózsaszín, de, ha nempiszkálja, meg rendesen tud pislogni, nem könnyezik, nem váladékozik, nem kell aggódni.


De biztos, ami biztos vidd el dokihoz, már rendel.

2019. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben!
2019. júl. 12. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a rózsaszín a harmadik szemhéj. Akkor szokott megjelenni, ha megsérül a szem.
2019. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Így estére már kutyabaja :)

Már rendesen "működik" a szeme.

2019. júl. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!