Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátom így reagál kutyara...

A barátom így reagál kutyara normális e ez?

Figyelt kérdés
A kutyusom ma reggel véletlen lehányta a az ő felét ahol a barátom alszik amíg a barátom csinálta a kávét...És ugye nagyon lecseszett a barátom pedig szerintem ez nézésik és véletlen is volt a kutya nem direkt akart neki keresztbe tenni..És meg azt mondja ilyenkor biztos el kell verni mert megérdemli.mszerintem egy pszichopata aki ezt mondja...megértem hogy rossz hogy oda hányt de nem tehet róla...mit gondoltok?
2019. júl. 14. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Feldúlt, nem tud tisztán gondolkozni... idővel (ha nem is mondja ki, de) jobb belátásra fog térni, ne aggódj.
2019. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi egyszerűen csak gonosz. Az én párom is ilyen. Úgy kell vele veszekedni, hogy bejöhessen az előtérbe a kutya, mikor szakad-dörög-villámlik-fúj. Szegény kutyám amint megérzi hogy esni fog vagy vihar lesz egyből megrémül és be akar jönni mert fél. Ez a felelem oda vezethető vissza hogx az előző gazdánál sokat ázott a fenyőfa alatt mert nem volt normális helye. Úgyhogy nagyon rosszul esik mikor a párom nem engedi hogy a nagyobb viharban bejöhessen. Még ha kicsit esik akkor megértem hisz nincs bajban a kutya, de azért egy viharnál már azért hagy jöhessen be szegényke. Semmi rosszat nem szokott bent csinálni. Az ilyen emberek egyszerűen gonoszak. Emberekkel is gonosz a párom úgyhogy ez sajnos állatoknál is jelen van nála. Biztos van valamilyen mentális betegsége de egyenlőre nem tudok mit tenni vele amíg ő sem akarja a kezelést.
2019. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Azért én sem örülök ha kutya-macska hányás a reggeli meglepetésem - főleg mikor kómásan megyek ki reggel wc-re és kishíján elcsúszok rajta 😁-, pedig imádom az állatainkat. Szerintem csak a pillanat hevében felhúzta magát... reméljük.

Ha megnyugodott ülj le vele beszélni, hogy ez csak egy szerencsétlen véletlen volt, nem direkt csinálta a kutya, gondoljon bele, ha neki hánynia kell ő sem tudja szabályozni hogy épp mikor jön rá, nem tudja visszatartani, mint mondjuk egy kakit. Ha viszont nem érti meg, akkor tényleg seg se.fej

2019. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
*tényleg egy
2019. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán kutyás a barátod. lesz még olyan dolog, amit nem fog örömmel fogadni.Nos, ilyenkor kell az embernek döntenie, hogy milyen tartós lesz egy ilyen kapcsolat.
2019. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg én sem lettem volna boldog, ha valaki rárókázik az ágyamra, de nyilván nem direkt csinálta, szóval felesleges ekkora hisztit levágnia a barátodnak. Ki lehet mosni az ágyneműt...
2019. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a macskáim csinálnak nagy ritkán hasonló cifra dolgokat, de eszembe nem jutna emiatt elverni. Fogom, feltakarítom. Aki ilyet mond, hogy el kell verni, az vagy egy idióta, vagy sosem volt semmilyen állata.
2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, verje csak el.


Nem fog tanulni belőle szegény kutya (pláne hogy nem direkt csinálta, baleset volt) de még félni is fog tőle, ami agresszióba is ácsaphat. De ő csak védené magát.


Ilyen hébe-hóba előfordul. Ágyneműt ki lehet mosni, a kutyát el lehet vinni dokihoz hogy kiderüljön a hányás oka, a barátod pedig menjen el futni vagy valami, ott vezesse le az indulatait, ne rajtatok.

2019. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Dobd ki a baratod. Pszichopata .


Mi latex lepedot hasznalunk. Barmi rafolyik,ronggyal toroljuk le. Nekem is kolyokkutyam van.

Volt mar,h rakakilt a baratom parnajara. Nekem osszepisilte a paplanom. Nem foglalkoztunk vele elotte valo nap eleget. Lesz.rtuk. Mondtuk neki,h nem orulunk. Ennyi.

Aztan kimostuk a cuccokat,azota ia nevetve emlegetjuk a kicsi csinyteveset.


A hanyas savassag miatt van. Kolyoknek kell a reggeli is. Hal/hus plusz zoldseg plusz marhacsont. A zoldseg lugosit. Azota nem hany a kutyam,amiota eleg a zoldseg a kajajahoz. Mindent nyersen adok neki.

2019. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én közölném vele hogy fogja be, nyilván őt is el kell veri ha véletlenül a padlót hányja össze mert nem ér el a wc-éig. Dobd ki, nem fog változni, idővel a kutyát fogja verni
2019. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!