Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a plüssén "élvezkedik...

A kutyám a plüssén "élvezkedik", hagyhatom neki?

Figyelt kérdés
A házunkban tüzel egy szuka és úgy látom, amikor megcsinálja a plüsst, akkor nyugodtabb. Hagyhatom, hogy így "kielégítse magát"?
2019. júl. 16. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Google > tüzelő szuka kutya

Keresd már meg magad, ami érdekel. Ügyesen, talpraesetten.

2019. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha téged nem zavar akkor hadd csinálja. Az én kanom rendszeresen megrakja az egyik püssét :) Néha nekik is le kell vezetni a feszültséget:)
2019. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ivartalanításról még nem hallottatok?
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert kötelező? Ja, hogy nem. Akkor mi közöd hozzá? Minek kell mindenkire ilyen betegesen ráerőltetni? :D komolyan lassan ezért is állatkínzó lesz az ember ..
2019. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
A kutyád nem "élvezkedik", hanem a hormonjai késztetik erre a kényszeres cselekvésre. Ha igazán állatbarát lennél, látnád, hogy ez nem élvezet neki, és nem várnád meg, amíg lelép tőled egy tüzelő szuka után és létrehoz egy nem kívánt szaporulatot.
2019. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nem érzi magát rosszul. Ha (ahogy mondja egyik válaszoló)le tudja vezetni a feszültséget, akkor nem baj, ha ivaros. Akkor gond, szerintem, amikor tiltják neki, így nem tud mit kezdeni vele. Mintha egy férfi egész életében nem lehetne nővel.

Csak azért kérdeztem, hogy Ti hagyjátok-e. De a többség nem.

2019. júl. 16. 16:31
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Ivartalaníttatni kéne:

[link]

2019. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező: Próbáld meg letiltani róla és nézd meg hogyan fog viselkedni utána. Szerintem egyből meg fogod érteni, hogy mekkora feszültséget és milyen viselkedési problémákat okoz a megtagadott ösztön. Ezek után képzeld el mi lenne, ha nem játék, hanem egy kan kutya lenne ott. ((Instant vemhesség.)) Nem hülyeségből mondják, hogy az ivartalanítás fontos.
2019. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Aztán azt az összetaknyozott plüsst ott hagyjátok a nappali szőnyegén?Vagy ki fogja meg, ki mossa ki, te, kérdező? Nem lenne egyzerűbb az évenkénti két vérzéses idegbajt egyetlen ivartalaníttatással kihagyni?
2019. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kan kutya ...
2019. júl. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!