Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíteni szeretnék a szomszéd...

Segíteni szeretnék a szomszéd kutyusnak, mert nem látom a javulást! Hogyan győzzem meg a gazdit, hogy vigye másik dokihoz a kutyát?

Figyelt kérdés
5 éves roti kan van a szomszédba és már 1 hónapja sántít vagy inkább 3 lábon ugrál.Az állatorvos szerint kullancs csípte meg a "bokájánál" és adott neki szteroidos injekciót.semmi javulás.Még mindig be van dagadva.A kutyus gazdáinak szentírás,amit a doki mond.Fotót készítettem a lábáról de nem tudom fetenni.
2019. júl. 17. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Más kutyájának ügyeibe inkább ne avatkozz bele, csak harag lesz belőle. Senki se szívesen hallja azt, hogy valamit nem jól csinál az állatával.
2019. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a saját apámat nem tudtam meggyőzni, hogy 1.vigye orvoshoz a kutyát (végül én vittem bár eljött ő is) 2.vigye másik dokihoz (nem javult a füle)


Mennyire szeretik a kutyájukat? Esetleg megkérhetnéd, hogy elvihesd te egy orvoshoz. Lehet szalag szakadása van/eltört

2019. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!