Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájhat a futkározástól az...

Fájhat a futkározástól az idős kutyám lába?

Figyelt kérdés

Tegnap nagy boldogság érte, ezért teljesen fel volt pörögve. Olyan szinten futkározott meg ugrabugrált, hogy alig tudtam lenyugtatni.

Ma kb menni alig tud. Úgy fájnak a lábai, hogy csak biceg és komoly erőt kell vennie magán, hogy elinduljon.

Szerintetek a tegnapi adrenalinlöket okozta hiperaktivitása miatt fáj a lába vagy valami más lehet? Hogyan enyhítsek a fájdalmán? Mennyi idő míg rendbejön?



2019. júl. 18. 17:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó. Hogy műtét után ugrált erős túlzás. A műtétet azért hoztam szóba, hogy amiatt mincs pénzem. 1 hónapja volt műtve már rég túlvagyunk a varratszedésen, ami 10 nap a műtéttől számolva, illetve azóta teljesen beforrt a seb.


Sose volt ilyen, hogy ennyi családtag volt itt a kutyánál egyszerre. Nem tudhattam, hogy ha elmennek akkor bepörög, mert amíg itt voltak addig csak bújt mindenkihez. De persze rossz gazdik vagyunk. Még szerencse hogy nem azon múlik amit te itt leírsz. :)

2019. júl. 19. 18:18
 12/12 A kérdező kommentje:
Na meg állatkínzónak titulálni csak mert nem birom hirtelen lenyugtatni a boldog kutyám szintén elég erős kijelentés. De nyugodtan várd el minden kutyatartótól, hogy profi kiképző módjára cselekedjen váratlan helyzetben.
2019. júl. 19. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!