Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet vinni egy...

Mikortól lehet vinni egy babát tömegbe, pl egy bevásárlóközpontba vagy utazni vele tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Tudom, van aki viszi hamar, mert mondjuk vinni kell a nagyobb gyerkőcöt oviba, de nekünk nem muszáj, így boltba, gyógyszertárba szoktunk csak elsétálni, lassan 6 hetes a babó. De érdekelne, hogy mikortól mehetek vele nyugodt szívvel kicsit csavarogni?
2008. aug. 29. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk a gyerekorvos azt ajánlotta, hogy a 4 hónapos oltás után.
2008. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetesen vittem magammal vásárolni a Tescoba. Hordozóban volt egy textilpelussal letakarva. Egy hónaposan már mindenhová mentünk, menet közben ha kellett a kocsiban szopiztunk. Semmi baja sincs azóta, egészséges 5 hónapos kislány.
2008. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is azt tanácsolták, hogy csak az oltások után vigyük ilyen helyekre, mert a nagy bevásárlóközpontok azok a helyek ahova mindenki megy beteg-nem beteg egyaránt.Szóval én tuti nem vinném.
2008. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vinném, ha lenne kocsim, de azzal apa jár dolgozni. Busszal azért vidékről nem mászok be a városba, hogy sétálljak egyet.

Hétvégenként néha elmegyünk valamit elintézni, Tescoba vásárolni, vagy Árkádba nézelődni egyet.

11 hetes kislány anyukája

2008. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt muszáj, de én 2 hónapos kora körül már vittem bevásárolni.Semmi baja nem lett.
2008. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is vittük már kisfiúnkat bevásárolni, sétálni, jól betakarva hordozóval 3-4 hetes korában. Azóta is járunk, no persze nem napi rendszerességgel, de mindenkinek jó egy kis kimozdulás otthonról 1-2 órára.

egy 7 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, mi 3 hetes koratol vittuk mindenhova es mara 6 honapos es meg egy megfazasa sem volt. Szerintem ez szerencse kerdeese de nem lehet oket ovni a baci a levegoben van ha gyenge az immunremd. akkor ugy is beteg lesz. Ez az en velemenyem!

Sok sikert jo levegozest!

2008. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 honaposan voltunk kirandulni,az volt az elso nagy alkalom. Akkor már tetszett a babának is, azota ahova csak lehet, viszem magammal. Korabban apuci vigyázott rá, míg én elmentem elintézni ezt-azt, bevásárolni. Sétálni, mamákhoz persze jártunk. Nem kell a széltol is ovni, de gondolni kell, ha másra nem a klímára, bacikra. A múltkor láttam max. 1 hos pici babát a Tescoban: anyuka tartotta, a tejtermékeknél, míg a hutoben turkált, 1 szál napozoban, vekony pelussal. Szerintem ilyen pici babára jobban kéne figyelni, nagyon érzékeny még.
2008. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!