Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkinzokat hol lehet...

Állatkinzokat hol lehet feljelenteni?

Figyelt kérdés

Van itt egy no es a ferje a ferj szerint ugy kell kutyat nevelni hogy ha valami rosszat csinal akkor szarra veri.

Ez most is megtortent 10 p e . Szegeny kutya itt visitott . Mert allitolag megharapta a feleseget.

De ez az ember egy idegbeteg barom . Ha a kutya nem ugy setal ahogy neki jo akkor megveri.

De o allitja hogy 15 ev kutyanevelesei tapasztalata van.



2019. júl. 20. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Rendőrség?
2019. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jegyzőnél.
2019. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendorseg?

Vagy van erre valami kulon szakosodott allatvedelmi szervezet?

2019. júl. 20. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak a rendőrség! 107, vagy 112-es telefonon! Ott elmondod és már jönnek is!
2019. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem feljelentgetni kell, annak semmi értelme. Összeverni.
2019. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt kéne. De én nem akarok bortonbe kerulni....
2019. júl. 21. 00:08
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem úgy kell, hogy mindenkinek bejelented, meg bemész önként a rendőrségre utána... Símaszk, vascső, meg esetleg pokróc a fejére.
2019. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy le kellene videózni vagy videózás közben a hangot felvenni és elküldeni facebookon állatvédőknek hogy segítsenek. Bármelyik nagyobb állatvédelmi szervezet segít elindítani az ügyet. A lényeg hogy szerezz bizonyítékot. Rendőrség semmit nem ér. Állatvédők tudják a rendőrséget is elérni nagy nehezen. Rendőrök csak akkor mennek ki valahova mikpr vér folyik. Amíg csak erőszak van addig nem foglalkoznak az üggyel főleg amíg """csak""" állatokról van szó. Tapasztalat....
2019. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:


Láncon tartott kutya, napi szinten elverve. Én bejelentettem a jegyzőnek, aztán a hatósági állatorvos közölte, hogy semmi baja a kutyának, mert nem sovány. A gazda elmondása szerint mindig el van engedve (sosem volt).


Ügy lezárva. Volt 4 tanúm, aki azt állította amit én, mégsem történt semmi.


Amíg nem veri fejbe baltával, akasztja fel vagy nem veri véresre, addig senkit nem érdekel, mert jól néz ki a kutya. Enni kap, vize van, a többit meg ki nem xarja le.


Én nem tudtam videózni, de ha esetleg meg tudod tenni, akkor azt érdemes megmutatni.

2019. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!