Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne feljelenteni az...

Hol lehetne feljelenteni az állatkínzókat?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy itt a kornyékunkon a kolykok ( ez a legszebb jelzo rájuk ), én nem tudom honnan, osszeszednek kutyákat meg minden, mondjuk van akinek a sajátja, szóval bottal verik oket, ha picik akkor dobálják, akkorákat nyekkennek ezek a szegények kis állatok, sajnálom oket! Már nem egy alkalommal szóltam nekik! Itton vagyok gyesen és nem tudom ezeknek egyáltalán hol van az anyjuk-apjuk, hogy reggel mint az állatokat kiengedik oket este meg beterelik oket?!:-/ Szégyen, gyalázat, hogy azt sem tudják mit csinál a gyerek lennt, ovoda, iskola helyett. (Az ilyen nem is tudom minek szaporodik)... Szóval sajnálom ezeket az állatokat és szeretném megtudni, hogy esetleg van-e valami olyan szervezet, ami KOMOLYAN foglalkozik az ilyen problémákkal? Elérhetoség érdekelne, mail, cím, tel...Koszonom, ha valaki tud segíteni!
2009. jan. 7. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, -mivel az állatkínzás már törvényben büntetett- illetve minden városban van állatvédő szervezet.
2009. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a rendőrséget kérdezd meg, vagy valamelyik állatmenhelyet!! Vagy szólj a mocskos kis r*hadék kölyök anyjának!! Kár, hogy nem rám van bízva az ilyen ügyek elbírálása, nemigen lenne kedve bántani egy állatot se...!!!!!!
2009. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Bemész a rendőrségre, és mondod, hogy szeretnél feljelentést tenni. Vagy amikor éppen vernek egy kutyát, akkor felhívod a 107-et, és már kevesebb, mint fél órán belül ott vannak a rendőrök. Tapasztalatból mondom. Mi a szomszédunkat jelentettük fel, amikor agyonvert egy kutyát. Az egyenruhások ott voltak negyed óra múlva, majd jött egy állatorvos, állatvédő, meg nyomozó. A bácsit bevitték kihallgatásra, meg mi is mentünk tanúnak. Aztán végül a bácsi megúszta egy ejnye-bejnyével hála az ügyészségnek. A mai napig utálom azt az embert. Talán, ha többen felemeljük a hangunkat az állatkínzás ellen, akkor az igazsászolgáltatás is elég komolyan fogja venni ezt a dolgot. Nálunk a rendőrök remekül végezték a munkájukat, csak hát később akadt el az ügy.
2009. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menj a rendorsegre es amikor a kolykok eppen verika kutyat akkor kamerazd le es azzal egyutt menj a rendorsegre
2009. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget, megmondom oszintén amikor ilyet látok, legszívesebben kitémném az illeto kezét és azzal verném végig, vagy legalább én is megkínoznám hasonló módon, hogy tudja mit érez az a szerencsétlen állat!Nagyon szeretem a kutyákat, nekunk is van egy nagytestu Dog keverék kutyánk, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy bántsam...Remélem tényleg tesz ezugyben valamit a rendorség!
2009. jan. 7. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon fontos,hogy legyen ellenük bizonyítékod.vedd fel őket telefonnal,mégjobb ha van kamerád!szemét kis mocskok.ezzel csak az a baj,hogy lehet a szülei is ilyen "jólneveltek" mint ők!de semmiképp nem szabad annyiban hagyni.
2009. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vedd fel őket telefonnal, tedd fel a youtube-ra, és a címet küld el mindenkinek, a rendőrségnek, állatvédőknek, az indexnek, az origonak, stb. Linkeld be ide is.

Lehetőleg látszon rajta az arcuk.

2009. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet! :-) Ez lesz!!!
2009. jan. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!