Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lehetnék zsoké?

Szerintetek lehetnék zsoké?

Figyelt kérdés

Szóval, régi nagy álmom, hogy zsoké legyek. Tudom, hogy kellenek, ezért itt vannak az adatok:

-lány vagyok (mondjuk ez a nevemből kiderült szerintem)

-155 cm körül vagyok

-43-44 kg vagyok

-immár 6 éve lovagolok

-jövő tanévben kell középiskolát választanom

-elméletben is próbálok tanulni ezt-azt a lóversenyzésről

Ha tudtok valamit az Alagi Zsokéiskoláról, tapasztalatok, oktatás, iskolalovak, stb.,az kérlek íron róla, nagyon sokat segítene!



2019. aug. 5. 15:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, Alagról nem sok jót hallottam... Amiket meséltek, elég gáz. Úgy beszéltük, hogy gimnáziumba megyek majd.
2019. dec. 28. 20:52
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyetertek azzal, hogy legyen erettsegid. Az az elso. Anelkul tenleg semmi nem leszel. Abba belegondoltal ha nem jon be ez a szakma neked? Akkor mi lesz? Mesz hajlektalan szallora, vagy mi? Eloszor mindenkeppen gimibe menj, tedd le az erettsegit, utana mehetsz aminek akarsz. Ha nem valik be, mehetsz masnak. Ott vannak az okj-s tanfolyamok is.. En nem koteleznem le magam egy ilyen szakma mellett (ami ilyen keveset keres) B terv nelkul. Vigyazz, ez nem jatek!
2019. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz zsóké, váltsd válóra az álmod.
2019. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, mindenképpen gimnázium lesz, szerintem főiskola is (bár az messze van még...). Azt hallottuk, hogy gimi közben is lehet valami ezzel kapcsolatos OKJ-s tanfolyamot végezni.

2019. dec. 29. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!