Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magasságra, súlyra így lehetné...

Magasságra, súlyra így lehetnék zsoké?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy nem csak a fenti kettő számít, de mivel tanulni mindig lehet, stb, csak a fenti kettőre vagyok kíváncsi. 14 éves lány vagyok, 160 cm és 43 kiló. Már egy másfél éve alig nőttem ha nőttem egyáltalán, már nem sokat fogok. Sokan mondják, hogy nagyon kevés kiló vagyok, de ez az alkatom miatt van így, nem vagyok anorexiás, rendesen eszem. Bocsi, ha rossz a kategória, de egyszerűen nem találtam megfelelőt. :)

2013. okt. 7. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz.
2013. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Heyho_Alice válasza:
zsoke vagyok, 164 cm es 45-46 kg. Ha csak a magassagodat es sulyodat vesszuk figyelembe, siman lehetsz:) (csak ugy vigyazz hogy kemeny sport. van hogy egy nap tobb lovat kell lovagolni, a legfelosebbtol a legalattomosabbig. persze nem akarom elvenni kedved. Lehet az leszel, lehet nem. Az is lehet hogy nem fog neked tetszeni, de az is hogy szeretni fogod. Nekem bejott:) 20/L
2013. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!