Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Főgimnázium mellett, hetente...

Főgimnázium mellett, hetente hány alkalommal tudtok kimenni lovagolni?

Figyelt kérdés
Idén kezdem a kilencediket, agyaltam a lehetőségen, ha most saját lovam lenne, hány alkalommal tudnák kimenni suli időben. Persze, tudom, ezt csak én tudom eldönteni, de érdekel a ti verziótok is. Saját lovas emberek előnyben. Azt is beleszámolom hogy ha nem lovagoltok, csak látogatjátok.

2019. aug. 8. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak simán gimnázium. XD Külföldön lakom ezért összekeverem.
2019. aug. 8. 21:42
 2/8 Luc5o5 ***** válasza:
Szia! Nekem van lovam, otthon tartom most leszek 8.-os és ha mindennap nem is tudok rajta lovagolni egy kis futószár, simi és ganézás, etetés minden nap belefér. Azért én is próbálok minden nap lovagolni, de sajna nem mindig jön össze. A tanulásra is érdemes azért figyelned mert azon alapszik a jövőd!!! Amúgy ha igyekszel szerintem sok minden belefér a napodba. Sok szerencsét!
2019. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Erikadeseny ***** válasza:
Ha szánsz rá időt sikerülni fog!
2019. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gimnázium mellett napi rendszerességgel tudtam kijárni és 2 lovam volt, versenyeztem velük. jelen tanulmányi rendszer mellett úgy gondolom 2 max 3 naponta is szintén ki lehet járni a lóhoz csak előre kell tanulni.
2019. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gimnázium mellett minden nap én rendezek 3-4 saját lovat (trágyázás, etetés, stb.).

Lovagolni van hogy csak hétvégén van időm (pl. félévzárás, évzárás előtti hetek), de nyugisabb heteken akár minden nap.

2019. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gimi mellett heti 2-3x megyek
2019. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több lovam is van, és versenyszerűen lovagolok, idén leszek 10.-es. Suli időben minden nap 2 lovat lovagolok, van hogy hármat. Mondjuk sok időm nem marad másra, és nagyon meg kell tanulni beosztani az idődet, és figyelni a suliban, ha jó jegyeket akarsz. Vannak akik kb 3 órát tanulnak csak egy tárgya, na ez lovaglás mellett nem működik. Viszont a lovaglás nagyon fejleszti a koncentrációt, memóriát meg ilyeneket, és nagyon sok olyan lovast ismerek, akik kitűnő tanulók, miközben egy csomót lovagolnak.
2019. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ha saját lóban gondolkodsz akkor nem az a kérdés hogy gimnáziumban mi lesz - simán megteremted rá az időt valahogy - de majd ha továbbtanulsz, akkor mit csinálsz. Garantálom hogy negyed ennyi időd nem lesz plusz lehet rádszakad egy olyan szülői elvárás hogy tartsd el magad anyagilag, költözz külön stb. és ilyenkor egy lóról gondoskodbni minőségi szinten sokkal nehezebb, ha nem lehetetlen. Én helyedben ezt gondolnám át, illetve ha saját magam újracsinálhatnám akkor nem saját lovam lenne hanem felesben tartanék vagy egyszerűen heti többször lovagolnék, sokféle stílust és edzőt kipróbálva.
2019. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!