Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Főgimnázium mellett, hetente hány alkalommal tudtok kimenni lovagolni?

Idén kezdem a kilencediket, agyaltam a lehetőségen, ha most saját lovam lenne, hány alkalommal tudnák kimenni suli időben. Persze, tudom, ezt csak én tudom eldönteni, de érdekel a ti verziótok is. Saját lovas emberek előnyben. Azt is beleszámolom hogy ha nem lovagoltok, csak látogatjátok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: , lovaglás, gimnázium

aug. 8. 21:39  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak simán gimnázium. XD Külföldön lakom ezért összekeverem.

# 1/8Időpont aug. 8. 21:42 Privát üzenet
Luc5o5 nevű felhasználó válasza:

Szia! Nekem van lovam, otthon tartom most leszek 8.-os és ha mindennap nem is tudok rajta lovagolni egy kis futószár, simi és ganézás, etetés minden nap belefér. Azért én is próbálok minden nap lovagolni, de sajna nem mindig jön össze. A tanulásra is érdemes azért figyelned mert azon alapszik a jövőd!!! Amúgy ha igyekszel szerintem sok minden belefér a napodba. Sok szerencsét!

# 2/8Időpont aug. 8. 21:54 Privát üzenet
Erikadeseny nevű felhasználó válasza:

Ha szánsz rá időt sikerülni fog!

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont aug. 8. 22:04 Privát üzenet
gimnázium mellett napi rendszerességgel tudtam kijárni és 2 lovam volt, versenyeztem velük. jelen tanulmányi rendszer mellett úgy gondolom 2 max 3 naponta is szintén ki lehet járni a lóhoz csak előre kell tanulni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont aug. 9. 00:26 Privát üzenet

Gimnázium mellett minden nap én rendezek 3-4 saját lovat (trágyázás, etetés, stb.).

Lovagolni van hogy csak hétvégén van időm (pl. félévzárás, évzárás előtti hetek), de nyugisabb heteken akár minden nap.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont aug. 9. 09:30 Privát üzenet
Gimi mellett heti 2-3x megyek

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont aug. 9. 20:41 Privát üzenet
Több lovam is van, és versenyszerűen lovagolok, idén leszek 10.-es. Suli időben minden nap 2 lovat lovagolok, van hogy hármat. Mondjuk sok időm nem marad másra, és nagyon meg kell tanulni beosztani az idődet, és figyelni a suliban, ha jó jegyeket akarsz. Vannak akik kb 3 órát tanulnak csak egy tárgya, na ez lovaglás mellett nem működik. Viszont a lovaglás nagyon fejleszti a koncentrációt, memóriát meg ilyeneket, és nagyon sok olyan lovast ismerek, akik kitűnő tanulók, miközben egy csomót lovagolnak.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont aug. 10. 10:07 Privát üzenet
Őszintén szólva ha saját lóban gondolkodsz akkor nem az a kérdés hogy gimnáziumban mi lesz - simán megteremted rá az időt valahogy - de majd ha továbbtanulsz, akkor mit csinálsz. Garantálom hogy negyed ennyi időd nem lesz plusz lehet rádszakad egy olyan szülői elvárás hogy tartsd el magad anyagilag, költözz külön stb. és ilyenkor egy lóról gondoskodbni minőségi szinten sokkal nehezebb, ha nem lehetetlen. Én helyedben ezt gondolnám át, illetve ha saját magam újracsinálhatnám akkor nem saját lovam lenne hanem felesben tartanék vagy egyszerűen heti többször lovagolnék, sokféle stílust és edzőt kipróbálva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont aug. 10. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lovaglás/lovazás és gyermek vállalás hogyan fér meg egymás mellett?
Állatorvosi mellett lovaglás?
Muszáj, hogy a lovam mellett legyen egy másik állat is?
Jó ez ígz a lónak, vagy kardoskodjak a bértartás mellett?
Szerintetek egy 25*75 m2 területü területen tarthatnék rendes nagy lovat (Esetleg pónit)? A város szélén lakunk ahol szinte a búza mezők és nagy mezők mellett van!
Gimi mellett lesz idom egy sajat pacira?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!